Regulamin

Przedstawiamy Państwu regulamin serwisu Albicelestes.pl, który będzie obowiązywał wszystkich użytkowników strony. Prosimy o dokładne zapoznanie się z nim oraz przestrzeganie poniższych zasad.

Redaktorzy poświęcają swój czas aby serwis wyglądał jak najlepiej, więc nadeszła pora żeby zacząć wymagać tego również od Państwa. Przygotowaliśmy zestaw zasad, za których nieprzestrzeganie grożą drakońskie i bezlitosne konsekwencje w postaci blokad konta lub nawet usunięcia konta.

Zasady zawarte poniżej są kardynalnymi normami wszelkiej wymiany poglądów wśród ludzi myślących i cywilizowanych znanych bliżej jako homo sapiens sapiens.

1) Zakładając konto w serwisie Albicelestes.pl użytkownik zobowiązuje się do przestrzegania zasad niniejszego regulaminu.

2) Surowo zabronione jest używanie jakiegokolwiek spamu oraz publikowanie na stronie treści „FUCK CAMBODIA!”

3) Zakładając konto w serwisie Albicelestes.pl użytkownik ściśle zobowiązuje się:

– przestrzegać wszelkich zasad prawa (cywilnego, karnego oraz administracyjnego), netykiety, ortografii, gramatyki, deklinacji i interpunkcji,
– komentując artykuły i pisząc na shouboxie do nie nadużywania słów powszechnie uznanych za wulgarne, a w szczególności do niepublikowania nierzeczowych komentarzy z użyciem tego typu słów. Jeśli musisz już użyć wulgarnych słów, to staraj się robić to tak aby nie obrażać innych użytkowników strony,
– nie szerzyć treści rasistowskich, erotycznych, nawołujących do przemocy,
– nie używać CAPS LOCKA do ujmowania całej wypowiedzi,
– nie podawać linków do stron stanowiących konkurencję, stanowiących reklamę lub chęć promocji innych serwisów,
– nie używać znaczników HTML, związanych z formatowaniem tekstu, linkami itp.,
– nie prowokować innych użytkowników serwisu, nie kierować afrontów pod czyimś adresem,
– nie używać wielokrotnie znaków specjalnych, takich jak wykrzykniki, znaki zapytania, czy emotikony,
– nie używać komentarzy do czatowania, kłócenia się itp. (tego typu dyskusja tylko na shoutboksie)
– dbać o estetykę tekstu komentarza,
– nie zaczynać wypowiedzi od „Ej, Ty matole!”,
– nie prowadzić nagonki na jakiegokolwiek piłkarza, trenera, działacza, sędziego, polityka. Jeśli już musisz napisać coś niemiłego pod adresem jakiegoś klubu, piłkarza to rób to w granicach rozsądku.

4) Komentując artykuły użytkownik zobowiązuje się pisać na temat.

5) Rozumiemy, że chcecie czasem coś podkreślić ale rząd wykrzykników na końcu zdania wyświetla się na całej szerokości strony i nie wygląda to dobrze, więc takie komentarze będą kasowane.

6) Miejsce pod newsami służy do komentowania tematyki newsów, a także do polemiki z opiniami osób które skomentowały wcześniej. Na dyskusje o stanie atmosfery w danej chwili, ostatnim posiłku, o osobach płci żeńskiej, fizyce termojądrowej czy polityce socjalnej obecnego rządu jest miejsce gdzie indziej, a dokładniej na shoutboxie.

7) Redakcja serwisu Albicelestes.pl zastrzega sobie prawo do zablokowania konta użytkownika, który wykazuje się brakiem podstawowych zasad ortografii i interpunkcji lub też po zablokowaniu konta zakłada kolejne. Masz dysgrafię, dysortografię? Będziesz mieć łatwiej na maturze, tutaj nas to nie interesuje. Sprawdzaj komentarze, weź do ręki słownik ortograficzny, słownik poprawnej polszczyzny, słownik wyrazów obcych albo pisz komentarze z mama/tatą/babcią/dziadkiem/ciocią/stryjkiem lub innym opiekunem prawnym.

8) Redakcja serwisu Albicelestes.pl zastrzega sobie prawo do zablokowania konta użytkownika, który wykazuje się łamaniem zasad serwisu. Po widocznym złamaniu jednej z zasad, użytkownik dostanie tymczasowego „bana”, na okres współmierny z poziomem wykroczenia lub przestępstwa.

9) Użytkownik w każdym momencie może wystąpić o usunięcie swojego konta zarejestrowanego w serwisie. W tym celu należy wysłać e-mail na adres bocajuniors[@]onet.eu lub na nr gg 12354816.

10) Redakcja serwisu zastrzega sobie prawo do dokonania zmian w obowiązującym regulaminie.

Prosimy przestrzegać w/w zasad albo…

 

Zostaw odpowiedź