Terminy meczów zaległych

W połowie bieżącego tygodnia ustanowiono nowe daty dla większości meczów Superliga Argentina, których z różnych przyczyn nie udało się przeprowadzić w pierwotnie ustalonym dniu:

Nie wiadomo jeszcze kiedy dojdzie do konfrontacji River Plate vs Defensa y Justicia, a także w jakim czasie zostaną dokończone zaległe 64 minuty potyczki rzeczonej DyJ przeciwko Estudiantes La Plata (bój przerwano w 26 minucie przy stanie 1:1 ze względu ulewy i wyładowań atmosferycznych).

Termin dla ów starć jest uzależniony od osiągnięć River oraz DyJ w południowoamerykańskich pucharach. Gdyby zdarzyło się, iż któryś z rzeczonych klubów (lub oba) zajdą do finału odpowiednio Libertadores i Sudamericany, wtedy być może zaległości ligowe nadrobią dopiero w przyszłym roku.

A oto kiedy rozegrane zostaną zaległe mecze, których nowe terminy znamy:

• Estudiantes La Plata vs Newell’s Old Boys, 7 kolejka – środa, 24 października (19:30 czasu lokalnego, u nas 00:30 dnia następnego)