11-tki klubów Primera División de Argentina

Przypuszczalne wyjściowe składy 26. drużyn, które będą rywalizowały w argentyńskiej Superlidze podczas sezonu 2018/2019 (stan na sierpień 2018):

Pogrubioną czcionką piłkarze sprowadzeni do danego klubu w zimowym mercado:

BOCA JUNIORS

Agustín Rossi (Carlos Lampe/Javier Bustillos) – Leonardo Jara (Julio Buffarini/Gino Peruzzi), Paolo Goltz (Carlos Izquierdoz/Leonardo Balerdi), Lisandro Magallán (Agustín Heredia), Emmanuel Más (Lucas Olaza) – Fernando Gago [C] (Pablo Pérez/Julián Chicco), Wilmar Barrios (Emanuel Reynoso/Agustín Almendra) – Cristian Pavón (Nahitan Nández), Carlos Tévez (Mauro Zárate), Edwin Cardona (Sebastián Villa/Cristian Espinoza) – Darío Benedetto (Ramón Ábila)

PS. Frank Fabra zerwał więzadła krzyżowe w kolanie i nie zagra do końca 2018 roku

PS. Esteban Andrada leczy złamaną szczękę, przez co również może już nie wystąpić w tym roku

Trener: Guillermo Barros Schelotto

*****************************************************************************

RIVER PLATE

Franco Armani (Germán Lux/Enrique Bologna) – Jorge Moreira (Gonzalo Montiel), Jonatan Maidana (Lucas Martínez Quarta), Javier Pinola (Luciano Lollo), Milton Casco – Ignacio Fernández (Camilo Mayada/Santiago Sosa), Leonardo Ponzio [C] (Bruno Zuculini), Enzo Pérez (Exequiel Palacios) – Juan Fernando Quintero (Gonzalo Martínez) – Lucas Pratto (Nicolás De La Cruz), Rafael Santos Borré (Ignacio Scocco/Rodrigo Mora)

Trener: Marcelo Gallardo

*****************************************************************************

SAN LORENZO DE ALMAGRO

Nicolás Navarro (Sebastián Torrico/José Devecchi) – Víctor Salazar, Marcos Senesi (Gonzalo Rodríguez), Fabricio Coloccini, Gabriel Rojas (Elías Pereyra) – Ariel Rojas (Franco Mussis/Jonás Acevedo), Gerónimo Poblete (Franco Moyano) – Pablo Mouche (Gabriel Gudiño/Nahuel Barrios), Fernando Belluschi (Alexis Castro/Daniel Hernández), Rubén Botta (Bautista Merlini/Santiago González) – Nicolás Blandi [C] (Nicolás Reniero/Germán Berterame)

Trener: Claudio Biaggio

*****************************************************************************

INDEPENDIENTE

Martín Campaña [C] (Milton Álvarez/Gonzalo Rehak) – Fabricio Bustos (Gonzalo Asis), Alan Franco (Guillermo Burdisso), Jorge Nicolás Figal (Emanuel Brítez), Gastón Silva (Juan Sánchez Miño) – Francisco Silva (Nicolás Domingo), Fernando Gaibor (Carlos Benavídez) – Maximiliano Meza (Gonzalo Verón/Francisco Pizzini), Pablo Hernández (Leandro Fernández), Martín Benítez (Ezequiel Cerutti/Braian Romero) – Silvio Romero (Emmanuel Gigliotti)

Trener: Ariel Holan

*****************************************************************************

RACING CLUB

Gabriel Arias (Javier García/Gastón Gómez) – Renzo Saravia (Iván Pillud), Alejandro Donatti (Mauricio Martínez/Rodrigo Schlegel), Leonardo Sigali (Lucas Orbán/Héctor Villalba), Eugenio Mena (Alexis Soto) – Marcelo Díaz (Nery Domínguez) – Augusto Solari (Brian Mansilla/Martín Ojeda), Neri Cardozo (Matías Zaracho), Ricardo Centurión (Guillermo „Pol” Fernández/Rodrigo Amaral) – Jonathan Cristaldo (Gustavo Bou/Federico Vietto), Lisandro López [C] (Pablo Cuadra)

Trener: Eduardo Coudet

*****************************************************************************

ESTUDIANTES LA PLATA

Mariano Andújar [C] (Daniel Sappa) – Facundo Sánchez (Mauricio Rosales), Jonathan Schunke (Fabián Noguera), Gastón Campi (Nicolás Bazzana), Iván Erquiaga (Fernando Evangelista/Matías Ruiz Díaz) – Rodrigo Braña (Matías Laba), Fernando Zuqui (Iván Gómez) – Pablo Lugüercio (Jacob Murillo), Matías Pellegrini (Gastón Fernández/Juan Bautista Cejas), Lucas Rodríguez (Carlo Lattanzio) – Francisco Apaolaza (Mariano Pavone/Lucas Albertengo)

Trener: Leandro Benítez

*****************************************************************************

GIMNASIA LA PLATA

Alexis Martín Arias (Sebastián Moyano) – Facundo Oreja (Ezequiel Bonifacio), Maximiliano Coronel (Manuel Guanini), Gonzalo Piovi (Jonathan Chacón), Lucas Licht [C] (Matías Melluso) – Víctor Ayala (Horacio Tijanovich/Erik Ramírez), Fabián Rinaudo (Kevin Gutiérrez), Lorenzo Faravelli (Luciano Perdomo/Agustín Bolívar), Santiago Rosales (Alejandro Melo) – Mauro Guevgeozián (Jan Hurtado/José Paradela), Santiago Silva (Matías Gómez/Maximiliano Comba)

Trener: Pedro Troglio

*****************************************************************************

LANÚS

Guillermo Sara (Matías Ibáñez) – Leonel Di Plácido (José Luis Gómez/Gabriel Carrasco), Marco Torsiglieri (Marcelo Herrera), Rolando García Guerreño (Nicolás Thaller), Nicolás Pasquini (Darío Cáceres) – Tomás Belmonte (Jorge Pereyra Díaz/Lucas Vera), Facundo Quignon (Fernando Barrientos), Lucas Mugni (Leandro Maciel) – Marcelino Moreno (Gonzalo Di Renzo/Pablo Martínez), Fernando Coniglio (Bruno Vides), Lautaro Acosta [C] (Gastón Lódico/Joel Martínez)

PS. Sebastián Ribas będzie pauzował przez pół roku z powodu kontuzji zerwanych więzadeł pobocznych w kolanie

Trener: Luis Zubeldía

*****************************************************************************

BANFIELD

Iván Arboleda (Facundo Altamirano) – Rodrigo Arciero, Renato Civelli (Alexis Maldonado), Jorge Rodríguez (Danilo Ortiz), Adrián Sporle (Claudio Bravo) – Jesús Dátolo (Juan Álvarez), Emmanuel Cecchini (Luciano Gómez), Adrián Calello (Enzo Kalinski), Nicolás Bertolo (Nicolás Linares), Nicolás Silva (Agustín Fontana/Michael López) – Darío Cvitanich [C] (Marcelo Torres/Julián Carranza)

Trener: Julio César Falcioni

*****************************************************************************

ROSARIO CENTRAL

Jeremías Ledesma (Josué Ayala/Marcelo Miño) – Gonzalo Bettini, Óscar Cabezas (Miguel Barbieri), Matías Caruzzo (Marcelo Ortiz), Alfonso Parot (Elías Gómez) – Washington Camacho (Joaquín Pereyra/Leonel Rivas), Néstor Ortigoza (José Luis Fernández), Leonardo Gil (Diego Arismendi/Diego Becker), Federico Carrizo (Andrés Lioi) – Marco Ruben [C] (Germán Herrera), Fernando Zampedri (Maximiliano Lovera/Agustín Coscia)

Trener: Edgardo Bauza

*****************************************************************************

NEWELL’S OLD BOYS

Alan Aguerre (Nelson Ibáñez) – Iván Piris (Facundo Nadalín), Mariano Bíttolo (Teodoro Paredes), Fabricio Fontanini (Stefano Callegari), Juan Ignacio Sills (Leonel Ferroni) – Braian Rivero (Jerónimo Cacciabue), Hernán Bernardello [C] (Lisandro Alzugaray/Maximiliano Ribero) – Víctor Figueroa (Joel Amoroso/Alexis Rodríguez), Mauro Formica (Brian Sarmiento/Zé Turbo), Héctor Fertoli (Joaquín Torres/Gastón del Castillo Agüero/Nahuel Cisneros) – Luís Leal (Lisandro Cabrera/Alfio Oviedo)

PS. Leandro Grimi leczy kontuzję kolana i najprawdopodobniej wróci dopiero w 2019 roku

Trener: Omar De Felippe

*****************************************************************************

HURACÁN

Marcos Díaz [C] (Fernando Pellegrino) – Christian Chimino (Carlos Araujo), Federico Mancinelli (Omar Alderete), Saúl Salcedo, Pablo Álvarez (Walter Pérez) – Israel Damonte (Mauro Bogado/Federico Marín), Iván Rossi (David Drocco/Matías Juárez) – Carlos Auzqui (Norberto Briasco-Balekian), Lucas Gamba (Patricio Toranzo/Gabriel Guerra), Andrés Felipe Roa (Juan Garro) – Andrés Chávez (Diego Mendoza)

Trener: Gustavo Alfaro

*****************************************************************************

ATLÉTICO DE TUCUMÁN

Cristian Lucchetti (Alejandro Sánchez) – José San Román (Pier Barrios/Mauro Osores), Bruno Bianchi (Andrés Lamas), Yonathan Cabral (Franco Sbuttoni/Gastón Iturrieta), Mathías Abero (Gabriel Risso Patrón) – Guillermo Acosta (Favio Álvarez/Tomás Rojas), Rodrigo Aliendro (Gervasio Núñez/Claudio Pombo), Juan Mercier (Nery Leyes/Jonás Romero), Ricardo Noir (David Barbona/Tomás Cuello) – Luis Rodríguez [C] (Leandro Díaz), Javier Toledo (Mauro Matos/Juan Cruz Kaprof)

Trener: Ricardo Zielinski

*****************************************************************************

BELGRANO

César Rigamonti (Lucas Acosta) – Tomás Guidara (Sebastián Luna), Miguel Martínez (Matías Nani/Imanol González), Sebastián Olivarez (Hernán Menosse/Franco Pardo), Jonás Aguirre (Juan Quiroga) – Gastón Gil Romero (Martín Rivero/Joaquín Rikemberg), Federico Lértora (Maximiliano Lugo) – Leonardo Sequeira (Gabriel Alanís), Matías Suárez [C] (Denis Rodríguez), Juan Francisco Brunetta (Fabricio Brener) – Adrián Balboa (Tomás Attis)

Trener: Diego Osella

*****************************************************************************

TALLERES

Guido Herrera (Mauricio Caranta) – Leonardo Godoy (Nahuel Tenaglia), Carlos Quintana (Juan Cruz Komar/Joaquín Barro), Miguel Araujo (Javier Gandolfi), Facundo Medina (Ian Escobar/Mauricio Toni) – Andrés Cubas (Aldo Araujo), Pablo Guiñazú [C] (Alexis Messidoro), Tomás Pochettino (Cristian Ojeda) – Juan Ramírez (Gonzalo Maroni/Joel Soñora) – Junior Arias (Brian Montenegro/Samuel Sosa), Nahuel Bustos (Mauro Ortiz/Diego Valoyes)

Trener: Juan Pablo Vojvoda

*****************************************************************************

TIGRE

Augusto Batalla (Gonzalo Marinelli) – Martín Galmarini (Matías Pérez Acuña), Néstor Moiraghi (Alexis Niz), Ignacio Canuto [C], Lucas Rodríguez (Diego Sosa/Maximiliano Caire) – Lucas Menossi (Maximiliano González), Matías Pérez García (Jorge Ortiz/Ezequiel Rodríguez), Sebastián Prediger (Walter Montillo/Iván Bolaño) – Juan Ignacio Cavallaro (Federico González), Diego Vera (Carlos Luna/Hugo Silveira), Diego Morales (Kevin Ramírez)

PS. Federico Crivelli leczy kontuzję zerwanych więzadeł krzyżowych w kolanie i wróci dopiero w trakcie sezonu

Trener: Mariano Echeverría

*****************************************************************************

UNIÓN DE SANTA FE

Nereo Fernández [C] (Joaquín Papaleo/Marcos Peano) – Damián Martínez (Brian Blasi), Yeimar Gómez Andrade (Mariano Gómez), Jonathan Bottinelli (Santiago Zurbriggen), Claudio Corvalán (Bruno Pittón) – Diego Zabala (Gabriel Compagnucci/Santiago Lebus), Nelson Acevedo (Manuel De Iriondo/Walter Bracamonte), Mauro Pittón (Rodrigo Gómez/Matías García), Franco Fragapane (Braian Álvarez) – Franco Troyansky (Federico Andrada/Nicolás Andereggen), Franco Soldano (Augusto Lotti)

Trener: Leonardo Madelón

*****************************************************************************

COLÓN DE SANTA FE

Leonardo Burián – Gustavo Toledo (Christian Bernardi), Érik Godoy (Emanuel Olivera), Guillermo Ortiz (Jonathan Galván/Facundo Garcés), Clemente Rodríguez (Gonzalo Escobar) – Alan Ruiz (Mariano González), Matías Fritzler [C] (Adrián Bastía/Ariel Cháves), Leonardo Heredia (Franco Zuculini), Marcelo Estigarribia (Gonzalo Bueno) – Javier Correa (Tomás Sandoval/Juan Cruz Zurbriggen), Nicolás Leguizamón (Tomás Chancalay)

Trener: Eduardo Domínguez

*****************************************************************************

DEFENSA Y JUSTICIA

Ezequiel Unsain (Nicolás Avellaneda) – Lucas Bareiro (Hugo Silva), Alexander Barboza [C] (Nicolás Tripichio), Lisandro Martínez (Julio César González/Manuel Capasso) – Christian Almeida (Nahuel Molina Lucero), Leonel Miranda (Matías Rojas/Lucas Villarruel), Domingo Blanco (Francisco Cerro/Gonzalo Díaz), Gastón Togni (Rafael Delgado) – Ciro Rius (Mauricio Tévez/Ignacio Aliseda), Fabián Bordagaray (Eugenio Isnaldo/Ignacio Huguenet), Nicolás Fernández (Marcelo Larrondo)

PS. Jonás Gutiérrez zerwał więzadła krzyżowe w kolanie i wróci do gry dopiero za jakieś pół roku

Trener: Sebastián Beccacece

*****************************************************************************

GODOY CRUZ

Roberto Ramírez (Andrés Mehring) – Luciano Abecasis (Agustín Verdugo), Diego Viera, Tomás Cardona (Joaquín Varela), Fabrizio Angileri (Facundo Cobos) – Ángel González (Osmar Leguizamón/Juan Andrada), Iván Ramírez (Valentín Burgoa/Agustín Manzur), Jalil Elías (Leandro Lencinas/Luciano Pizarro), Diego Sosa (Fabián Henríquez) – Gabriel Ávalos (Victorio Ramis/Lucas Agüero), Santiago García [C] (Fernando Núñez)

Trener: Diego Dabove

*****************************************************************************

SAN MARTÍN DE SAN JUAN

Luis Ardente [C] (Leonardo Corti) – Gonzalo Prósperi (Alex Silva Quiroga), Juan Francisco Mattia (Juan Rodríguez), Facundo Erpen (Arián Pucheta/Francisco Álvarez), Gianni Rodríguez (Jonathan Goitía) – Claudio Mosca (Hernán Da Campo/Zacarías Morán Correa), Marcos Gelabert (Federico Milo/Matías Fissore), Franco Cristaldo (Matías Sánchez/Francisco Grahl) – Nazareno Solís (Gonzalo Castillejos/Pablo Magnín), Martín Bravo (Pablo Palacios Alvarenga/Daniel Opazo), Diego Cardozo (Fernando Brandán/Gustavo Villarruel)

Trener: Rubén Forestello

*****************************************************************************

VÉLEZ SARSFIELD

Alexander Domínguez (Lucas Hoyos) – Gastón Díaz [C] (Fabián Cubero), Joaquín Laso (Lautaro Giannetti), Luis Abram (Hernán De La Fuente), Braian Cufré (Francisco Ortega) – Lucas Robertone (Jesús Méndez), Nicolás Domínguez (Pablo Galdames), Gastón Giménez (Álvaro Barreal/Guido Mainero) – Jonathan Ramis (Agustín Bouzat/Nazareno Bazán), Rodrigo Salinas (Luis Amarilla), Matías Vargas (Nicolás Delgadillo/Ramiro Cáseres)

Trener: Gabriel Heinze

*****************************************************************************

PATRONATO DE PARANÁ

Sebastián Bértoli [C] (Federico Costa/Emanuel Alarcón) – Lucas Ceballos (Nicolás Pantaleone), Agustín Sandona (Walter Andrade), Renzo Vera (Matías Escudero), Bruno Urribarri (Lautaro Geminiani) – Lautaro Comas (Abel Peralta), Matías Garrido (Federico Bravo/Marcos Minetti), Pablo Ledesma (Damián Lemos), Mauricio Sperduti (Agustín Guiffrey) – Ezequiel Rescaldani (Nicolás Royón), Facundo Barceló (Gabriel Carabajal)

Trener: Mario Sciacqua

*****************************************************************************

ARGENTINOS JUNIORS

Lucas Chávez (Federico Lanzillota) – Jonathan Sandoval (Julián Illanes), Gastón Bojanich (Nehuén Pérez), Miguel Torren (Mauro Maidana), Kevin MacAllister (Enzo Ybáñez) – Damián Batallini (Francis MacAllister), Gastón Machín [C] (Fausto Montero), Facundo Barboza (Juan Ignacio Méndez) – Óscar Benítez (Alexis MacAllister/Francisco Ilarregui), Raúl Bobadilla (Franco López/Jonathan Cañete), Leonardo Pisculichi (Hernán Toledo/Gastón Verón)

Trener: Ezequiel Carboni

*****************************************************************************

ALDOSIVI

Luciano Pocrnjić [C] (Fabián Assmann) – Emanuel Iñiguez (Ismael Quilez), Jefferson Mena (Leonardo Sánchez/Alan Alegre), Emiliano Amor (Leonel Galeano), Lucas Villalba (Leandro Sapetti) – Nahuel Yeri (Javier Iritier/Federico Gino/Leonardo Areal), Fernando Godoy (Iván Colman/Dardo Miloc/Ezequiel Videla), Matías Pisano (Juan Galeano/Juan Ignacio Silva/Ramiro Garay) – Cristian Chávez (Antonio Medina) – Fernando Telechea (Facundo Castillón/Lucas Di Yorio), Denis Stracqualursi (Emiliano Ozuna)

PS. Lucas Kruspzky będzie pauzował do końca roku z powodu kontuzji zerwanych więzadeł krzyżowych w kolanie

Trener: Gustavo Álvarez

*****************************************************************************

SAN MARTÍN DE TUCUMÁN

Ignacio Arce (Jorge Carranza) – Emiliano Albín (Hernán Petryk), Matías Cahais (Damián Schmidt), Lucas Acevedo (Rodrigo Moreira), Maximiliano Martínez (Lucas Diarte) – Adrián Arregui (Julián Vitale/Alejandro Altuna) – Gonzalo Rodríguez (Emiliano Purita/Gustavo Abregú), Nicolás Giménez (Álvaro Fernández), Tino Costa (Matías García), Fernando Cordero (Fabián Espíndola/Franco Costa) – Claudio Bieler [C] (Marcos Figueroa/Luciano Pons)

Trener: Walter Coyette

Comments are closed.