Caballero i Higuain w składzie na Haiti?

La Bombonera

Według raportu Ole, w towarzyskim pojedynku z Haiti, w wyjściowym składzie reprezentacji „Albicelestes” mają zagrać Willy Caballero oraz Gonzalo Higuain. Przypomnijmy, że Argentyna będzie gościć Haiti na słynnej „La Bombonerze” z wtorku na środę czasu polskiego. Kto jeszcze znajdzie się w wyjściowym składzie?

Oficjalne decyzje jeszcze nie zapadły, ale dziennikarze powołujący się na raport Ole, są przekonani, że przeciwko Haiti od pierwszych minut wybiegnie właśnie Caballero oraz Higuain. Jorge Sampaoli podobno ma postawić na ustawienie 4-2-3-1. Jedyną niewiadomą pozostaje wybór środkowego obrońcy. U boku Fazio wystąpi prawdopodobnie Mercado lub Otamendi, w zależności od tego, czy ten drugi zdąży do wtorku wyleczyć kontuzję pachwiny.

W wyjściowym składzie na Haiti podobno mają znaleźć się: Caballero – Tagliafico, Fazio, Mercado/Otamendi, Ansaldi – Mascherano, Lo Celso – Di Maria, Messi, Lanzini – Higuain.

Czy desygnowanie do gry Caballero oznacza, że to bramkarz Chelsea będzie pierwszym wyborem Jorge Sampaolego na Mundialu w Rosji?

Przypomnijmy, że mecz z Haiti zostanie rozegrany z wtorku na środę o 01:00 czasu polskiego. Mecz z polskim komentarzem będzie można obejrzeć na TVP Sport i sport.tvp.pl.

Comments are closed.