Romero kontuzjowany! Guzmán z powołaniem!

Guzman

Ze informacje dla reprezentacji Argentyny. Na wtorkowym treningu, groźnej kontuzji kolana nabawił się podstawowy bramkarz „Albicelestes” – Sergio Romero. Jak się okazuje, uraz jest na tyle poważny, że „El Chiquito” nie będzie mógł zagrać w zbliżających się Mistrzostwach Świata w Rosji.

Dla 31-letniego golkipera jest to o tyle przykra wiadomość, że miał on spore szanse występować w podstawowej jedenastce reprezentacji Argentyny. W jego miejsce został powołany Nahuel Guzmán z meksykańskiego Tigres UANL. Guzman o miejsce w składzie będzie rywalizował z Wilfredo Caballero i Franco Armanim.

Przypomnijmy, że na Mundialu drużyna „Albicelestes” trafiła do grupy D, gdzie zmierzy się z Islandią, Chorwacją i Nigerią.

4 Comments to "Romero kontuzjowany! Guzmán z powołaniem!"

 1. Palacio's Gravatar Palacio
  23 maja 2018 - 20:42 | Permalink

  Dla mnie Caballero zawsze był lepszy od Romero. Tylko ślepota trenerów wybierała zawsze kogoś innego i mimo, że nie jest już w takiej formie jak w Espanyolu to da tyle samo dobrego co Romero.

 2. RobsonUnited's Gravatar RobsonUnited
  23 maja 2018 - 23:21 | Permalink

  Wielka strata Argentyny i wielki żal Romero ehh. W United jak dostawał szansę zawsze grał na wielkim poziomie. Bodaj najlepszy numer „2” na bramce na świecie.
  Caballero lepszy od Romero? @Palacio nie wiem jak na to zareagować, najlepiej śmiechem… Ale przez łzy, bo zarazem szkoda, że MŚ ominą Romero 🙁

 3. Ed's Gravatar Ed
  24 maja 2018 - 13:14 | Permalink

  @Palacio – Caballero nie grał w Espanyolu tylko w Maladze. I wtedy, gdy tam grał faktycznie był lepszy od Romero, ale sam wiesz, że wówczas reprezentacją dowodził Alejandro Sabella, który miał swoje grono ulubieńców.

 4. Palacio's Gravatar Palacio
  24 maja 2018 - 18:27 | Permalink

  Wiedziałem, że jakieś sredniaki z La Liga. Mogłem sprawdzić w wikipedi.

Comments are closed.