11-tki klubów Primera División de Argentina

Przypuszczalne wyjściowe składy 26. drużyn, które będą rywalizowały w argentyńskiej Superlidze podczas sezonu 2018/2019 (stan na lipiec 2018):

Pogrubioną czcionką piłkarze sprowadzeni do danego klubu w zimowym mercado:

BOCA JUNIORS

Esteban Andrada (Agustín Rossi) – Leonardo Jara (Julio Buffarini), Paolo Goltz (Santiago Vergini), Carlos Izquierdoz (Lisandro Magallán/Agustín Heredia), Emmanuel Más (Lucas Olaza) – Pablo Pérez (Fernando Gago/Julián Chicco), Wilmar Barrios (Emanuel Reynoso/Agustín Almendra) – Nahitan Nández (Sebastián Villa/Cristian Espinoza), Carlos Tévez [C] (Mauro Zárate), Cristian Pavón (Edwin Cardona) – Darío Benedetto (Ramón Ábila/Guido Vadalá)

PS. Frank Fabra zerwał więzadła krzyżowe w kolanie i nie zagra do końca 2018 roku

Trener: Guillermo Barros Schelotto

*****************************************************************************

RIVER PLATE

Franco Armani (Germán Lux/Enrique Bologna) – Gonzalo Montiel (Jorge Moreira), Jonatan Maidana (Lucas Martínez Quarta), Javier Pinola (Luciano Lollo), Milton Casco – Ignacio Fernández (Camilo Mayada), Leonardo Ponzio [C] (Bruno Zuculini), Enzo Pérez (Exequiel Palacios) – Juan Fernando Quintero (Gonzalo Martínez) – Lucas Pratto (Nicolás De La Cruz), Ignacio Scocco (Rodrigo Mora)

Trener: Marcelo Gallardo

*****************************************************************************

SAN LORENZO DE ALMAGRO

Nicolás Navarro (Sebastián Torrico/José Devecchi) – Víctor Salazar, Gonzalo Rodríguez (Marcos Senesi), Fabricio Coloccini (Nicolás Zalazar), Paulo Díaz (Gabriel Rojas) – Ariel Rojas (Jonás Acevedo), Franco Moyano (Franco Mussis) – Pablo Mouche (Nahuel Barrios/Gabriel Gudiño), Fernando Belluschi (Alexis Castro/Santiago González), Rubén Botta (Bautista Merlini) – Nicolás Blandi [C] (Nicolás Reniero/Germán Berterame)

Trener: Claudio Biaggio

*****************************************************************************

INDEPENDIENTE

Martín Campaña [C] (Milton Álvarez/Gonzalo Rehak) – Fabricio Bustos (Emanuel Brítez), Alan Franco (Guillermo Burdisso), Gastón Silva (Jorge Nicolás Figal), Juan Sánchez Miño – Francisco Silva (Nicolás Domingo), Fernando Gaibor (Carlos Benavídez) – Maximiliano Meza (Gonzalo Verón), Pablo Hernández (Leandro Fernández), Martín Benítez (Ezequiel Cerutti/Braian Romero) – Silvio Romero (Emmanuel Gigliotti)

Trener: Ariel Holan

*****************************************************************************

RACING CLUB

Gabriel Arias (Javier García/Gastón Gómez) – Augusto Solari (Iván Pillud/Renzo Saravia), Alejandro Donatti (Rodrigo Schlegel/Héctor Villalba), Leonardo Sigali (Lucas Orbán), Eugenio Mena (Alexis Soto) – Nery Domínguez (Mauricio Martínez) – Neri Cardozo (Brian Mansilla/Martín Ojeda), Marcelo Díaz (Matías Zaracho), Ricardo Centurión (Guillermo „Pol” Fernandez/Rodrigo Amaral) – Gustavo Bou (Pablo Cuadra), Lisandro López [C] (Jonathan Cristaldo/Federico Vietto)

Trener: Eduardo Coudet

*****************************************************************************

ESTUDIANTES LA PLATA

Mariano Andújar [C] (Daniel Sappa) – Facundo Sánchez, Jonathan Schunke (Fabián Noguera), Gastón Campi (Nicolás Bazzana), Fernando Evangelista (Iván Erquiaga/Matías Ruiz Díaz) – Rodrigo Braña (Matías Laba), Fernando Zuqui (Iván Gómez/Juan Bautista Cascini) – Pablo Lugüercio (Jacob Murillo), Gastón Fernández (Juan Bautista Cejas), Lucas Rodríguez (Carlo Lattanzio) – Mariano Pavone (Lucas Albertengo/Francisco Apaolaza)

Trener: Leandro Benítez

*****************************************************************************

GIMNASIA LA PLATA

Alexis Martín Arias (Sebastián Moyano) – Facundo Oreja, Maximiliano Coronel (Manuel Guanini), Miguel Jacquet (Jonathan Chacón), Lucas Licht [C] (Gonzalo Piovi) – Ezequiel Bonifacio, Fabián Rinaudo (Kevin Gutiérrez/Agustín Bolívar), Víctor Ayala (Lorenzo Faravelli), Santiago Rosales (Alejandro Melo) – Mauro Guevgeozián (Jan Hurtado/Erik Ramírez/José Paradela), Santiago Silva (Matías Gómez/Maximiliano Comba)

PS. Luciano Perdomo został zawieszony na rok za stosowanie dopingu. Będzie mógł wrócić do gry 29. sierpnia 2018, gdy minie dokładnie rok od czasu jego ostatniego oficjalnego występu

Trener: Pedro Troglio

*****************************************************************************

LANÚS

Guillermo Sara (Matías Ibáñez) – Leonel Di Plácido (José Luis Gómez/Gabriel Carrasco), Marcelo Herrera, Rolando García Guerreño (Nicolás Thaller), Nicolás Pasquini (Darío Cáceres) – Tomás Belmonte (Jorge Pereyra Díaz/Lucas Vera), Facundo Quignon (Fernando Barrientos), Lucas Mugni (Leandro Maciel) – Marcelino Moreno (Gonzalo Di Renzo/Pablo Martínez), Fernando Coniglio (Bruno Vides), Lautaro Acosta [C] (Gastón Lódico/Joel Martínez)

PS. Sebastián Ribas będzie pauzował przez pół roku z powodu kontuzji zerwanych więzadeł pobocznych w kolanie

Trener: Ezequiel Carboni

*****************************************************************************

BANFIELD

Iván Arboleda (Facundo Altamirano) – Jorge Rodríguez (Rodrigo Arciero), Renato Civelli [C], Danilo Ortíz, Adrián Sporle (Claudio Bravo) – Jesús Dátolo (Juan Álvarez), Emmanuel Cecchini (Luciano Gómez), Adrián Calello (Enzo Kalinski/Nicolás Linares), Nicolás Bertolo (Lihué Prichoda) – Marcelo Torres (Julián Carranza/Agustín Fontana), Darío Cvitanich (Michael López)

Trener: Julio César Falcioni

*****************************************************************************

ROSARIO CENTRAL

Jeremías Ledesma (Josué Ayala/Marcelo Miño) – Gonzalo Bettini, Miguel Barbieri (Óscar Cabezas), Matías Caruzzo (Marcelo Ortiz), Alfonso Parot (Elías Gómez) – José Luis Fernández (Joaquín Pereyra/Leonel Rivas), Néstor Ortigoza (Andrés Lioi), Leonardo Gil (Diego Becker), Federico Carrizo (Washington Camacho) – Marco Ruben [C] (Germán Herrera), Fernando Zampedri (Agustín Coscia/Maximiliano Lovera)

Trener: Edgardo Bauza

*****************************************************************************

NEWELL’S OLD BOYS

Nelson Ibáñez – Iván Piris (Facundo Nadalín), Teodoro Paredes, Fabricio Fontanini, Leandro Grimi (Leonel Ferroni) – Juan Ignacio Sills (Braian Rivero/Jerónimo Cacciabue), Hernán Bernardello [C] (Mariano Bíttolo/Maximiliano Ribero) – Víctor Figueroa (Joel Amoroso/Alexis Rodríguez), Brian Sarmiento (Zé Turbo/Enzo Cabrera), Joaquín Torres (Héctor Fertoli/Nahuel Cisneros) – Luís Leal (Alfio Oviedo)

Trener: Omar De Felippe

*****************************************************************************

HURACÁN

Marcos Díaz [C] (Fernando Pellegrino) – Christian Chimino (Nicolás Romat), Omar Alderete (Federico Mancinelli), Saúl Salcedo (Fernando Cosciuc), Pablo Álvarez (Carlos Araujo) – Mauro Bogado (Patricio Toranzo), Israel Damonte (Emanuel Morales), Iván Rossi (David Drocco/Matías Juárez) – Juan Garro (Diego Mendoza), Andrés Chávez (Lucas Gamba/David Depetris), Carlos Auzqui (Norberto Briasco-Balekian)

Trener: Gustavo Alfaro

*****************************************************************************

ATLÉTICO DE TUCUMÁN

Cristian Lucchetti (Alejandro Sánchez) – José San Román (Mauro Osores), Andrés Lamas (Bruno Bianchi), Yonathan Cabral (Franco Sbuttoni/Gastón Iturrieta), Mathías Abero (Gabriel Risso Patrón) – Guillermo Acosta (Favio Álvarez), Rodrigo Aliendro (Gervasio Núñez/Claudio Pombo), Juan Mercier (Nery Leyes/Jonás Romero), David Barbona (Ricardo Noir/Tomás Cuello) – Luis Rodríguez [C] (Leandro Díaz), Javier Toledo (Mauro Matos/Juan Cruz Kaprof)

Trener: Ricardo Zielinski

*****************************************************************************

BELGRANO

Lucas Acosta (César Rigamonti) – Tomás Guidara (Sebastián Luna), Miguel Martínez (Matías Nani/Imanol González), Hernán Menosse (Sebastián Olivares/Franco Pardo), Jonás Aguirre (Juan Quiroga) – Gastón Gil Romero (Martín Rivero/Joaquín Rikemberg), Federico Lértora (Maximiliano Lugo) – Leonardo Sequeira (Gabriel Alanís), Matías Suárez [C] (Denis Rodríguez), Juan Francisco Brunetta (Fabricio Brener) – Adrián Balboa (Santiago Giordana/Tomás Attis)

Trener: Lucas Bernardi

*****************************************************************************

TALLERES

Guido Herrera (Mauricio Caranta) – Leonardo Godoy (Nahuel Tenaglia), Javier Gandolfi [C] (Miguel Araujo/Joaquín Barro), Carlos Quintana (Juan Cruz Komar), Ian Escobar (Mauricio Toni) – Juan Ramírez (Aldo Araujo), Pablo Guiñazú (Tomás Pochettino), Andrés Cubas (Alexis Messidoro) – Gonzalo Maroni (Joel Soñora/Nahuel Bustos), Junior Arias (Brian Montenegro), Diego Valoyes (Samuel Sosa/Cristian Ojeda)

Trener: Juan Pablo Vojvoda

*****************************************************************************

TIGRE

Julio Chiarini (Gonzalo Marinelli) – Matías Pérez Acuña (Martín Galmarini), Néstor Moiraghi (Alexis Niz), Ignacio Canuto [C], Maximiliano Caire (Lucas Rodríguez/Diego Sosa) – Lucas Menossi (Maximiliano González), Matías Pérez García (Jorge Ortiz), Sebastián Prediger (Iván Bolaño) – Diego Morales (Juan Ignacio Cavallaro) – Kevin Ramírez (Carlos Luna/Ezequiel Rodríguez), Federico González (Diego Vera)

PS. Walter Montillo i Federico Crivelli od około pół roku leczą kontuzje zerwanych więzadeł krzyżowych w kolanie i wrócą dopiero w trakcie sezonu

Trener: Cristian Ledesma

*****************************************************************************

UNIÓN DE SANTA FE

Nereo Fernández [C] – Bruno Pittón (Brian Blasi), Yeimar Gómez Andrade (Mariano Gómez), Jonathan Bottinelli, Claudio Corvalán – Diego Zabala (Gabriel Compagnucci/Santiago Lebus), Rodrigo Gómez (Braian Álvarez), Nelson Acevedo (Manuel De Iriondo/Walter Bracamonte), Mauro Pittón (Claudio Aquino/Matías García), Franco Fragapane (Guillermo Méndez) – Franco Soldano (Franco Troyansky/Nicolás Andereggen/Augusto Lotti)

Trener: Leonardo Madelón

*****************************************************************************

COLÓN DE SANTA FE

Leonardo Burián – Gustavo Toledo, Érik Godoy (Emanuel Olivera), Guillermo Ortiz (Jonathan Galván/Facundo Garcés), Gonzalo Escobar (Clemente Rodríguez) – Marcelo Estigarribia (Christian Bernardi), Matías Fritzler [C] (Adrián Bastía), Franco Zuculini (Leonardo Heredia) – Alan Ruiz (Mariano González) – Javier Correa (Tomás Sandoval/Juan Cruz Zurbriggen), Nicolás Leguizamón (Tomás Chancalay)

Trener: Eduardo Domínguez

*****************************************************************************

DEFENSA Y JUSTICIA

Ezequiel Unsain (Nicolás Avellaneda) – Nahuel Molina Lucero (Rafael Barrios), Alexander Barboza [C] (Nicolás Tripichio/Adonis Frías), Lisandro Martínez (Julio César González/Manuel Capasso), Christian Almeida (Rafael Delgado) – Leonel Miranda (Santiago Zurbriggen/Gonzalo Díaz), Jonás Gutiérrez (Domingo Blanco), Lucas Bareiro (Gastón Togni/Lucas Villarruel) – Francisco Cerro (Matías Rojas/Mauricio Tévez) – Eugenio Isnaldo (Ciro Rius/Ignacio Huguenet), Fabián Bordagaray (Marcelo Larrondo/Nicolás Fernández)

Trener: Sebastián Beccacece

*****************************************************************************

GODOY CRUZ

Roberto Ramírez (Andrés Mehring) – Luciano Abecasis, Diego Viera, Tomás Cardona (Joaquín Varela), Fabrizio Angileri (Facundo Cobos) – Ángel González (Juan Andrada), Iván Ramírez (Agustín Verdugo), Jalil Elías (Luciano Pizarro), Fabián Henríquez (Diego Sosa/Leandro Lencinas) – Victorio Ramis (Gabriel Ávalos), Santiago García [C] (Lucas Agüero)

Trener: Diego Dabove

*****************************************************************************

SAN MARTÍN DE SAN JUAN

Luis Ardente [C] (Leonardo Corti) – Gonzalo Prósperi (Alex Silva Quiroga), Juan Francisco Mattia (Juan Rodríguez), Facundo Erpen (Arián Pucheta/Francisco Álvarez), Gianni Rodríguez (Jonathan Goitía) – Claudio Mosca (Hernán Da Campo/Zacarías Morán Correa), Marcos Gelabert (Federico Milo/Matías Fissore), Franco Cristaldo (Francisco Grahl/Matías Sánchez) – Fernando Brandán (Gonzalo Castillejos/Pablo Magnín), Martín Bravo (Pablo Palacios Alvarenga/Daniel Opazo), Nazareno Solís (Gustavo Villarruel/Diego Cardozo)

Trener: Walter Coyette

*****************************************************************************

VÉLEZ SARSFIELD

Alexander Domínguez (Lucas Hoyos) – Fabián Cubero [C] (Hernán De La Fuente), Marco Torsiglieri (Lautaro Giannetti), Luis Abram (Joaquín Laso), Braian Cufré (Francisco Ortega) – Lucas Robertone (Jesús Méndez/Nicolás Delgadillo), Pablo Galdames (Nicolás Domínguez/Gastón Díaz), Gastón Giménez (Guido Mainero) – Agustín Bouzat (Jonathan Ramis/Nazareno Bazán), Luis Amarilla (Rodrigo Salinas), Matías Vargas (Ramiro Cáseres/Gianluca Mancuso)

Trener: Gabriel Heinze

*****************************************************************************

PATRONATO DE PARANÁ

Sebastián Bértoli [C] (Federico Costa/Emanuel Alarcón) – Lucas Ceballos (Nicolás Pantaleone), Agustín Sandona (Walter Andrade), Renzo Vera (Matías Escudero), Bruno Urribarri (Lautaro Geminiani) – Lautaro Comas (Abel Peralta), Matías Garrido (Federico Bravo/Marcos Minetti), Pablo Ledesma (Damián Lemos), Mauricio Sperduti (Agustín Guiffrey) – Ezequiel Rescaldani (Nicolás Royón), Facundo Barceló (Gabriel Carabajal)

Trener: Juan Pablo Pumpido

*****************************************************************************

ARGENTINOS JUNIORS

Lucas Chávez (Federico Lanzillota) – Jonathan Sandoval (Julián Illanes), Gastón Bojanich (Nehuén Pérez), Miguel Torren (Mauro Maidana), Kevin MacAllister (Enzo Ybáñez) – Damián Batallini (Francis MacAllister), Gastón Machín [C] (Fausto Montero), Facundo Barboza (Juan Ignacio Méndez) – Óscar Benítez (Alexis MacAllister/Francisco Ilarregui), Raúl Bobadilla (Hernán Toledo/Franco López/Jonathan Cañete), Leonardo Pisculichi (Beto da Silva/Gastón Verón)

Trener: Alfredo Berti

*****************************************************************************

ALDOSIVI

Luciano Pocrnjić (Fabián Assmann/Matías Vega) – Alan Alegre (Nahuel Yeri/Emanuel Iñiguez), Ismael Quilez [C] (Jefferson Mena), Leonel Galeano (Emiliano Amor/Leonardo Sánchez), Lucas Villalba (Leandro Sapetti) – Javier Iritier (Federico Gino/Leonardo Areal), Fernando Godoy (Iván Colman/Dardo Miloc/Juan Galeano), Matías Pisano (Ezequiel Videla/Juan Ignacio Silva/Ramiro Garay) – Cristian Chávez (Antonio Medina) – Facundo Castillón (Fernando Telechea/Lucas Di Yorio), Denis Stracqualursi (Emiliano Ozuna)

PS. Lucas Kruspzky będzie pauzował do końca roku z powodu kontuzji zerwanych więzadeł krzyżowych w kolanie

Trener: Gustavo Álvarez

*****************************************************************************

SAN MARTÍN DE TUCUMÁN

Ignacio Arce (Jorge Carranza) – Hernán Petryk (Emiliano Albín), Matías Cahais (Damián Schmidt), Lucas Acevedo (Walter Serrano), Rodrigo Moreira (Lucas Diarte/Maximiliano Martínez) – Nicolás Giménez (Adrián Arregui), Álvaro Fernández (Julián Vitale/Alejandro Altuna), Tino Costa (Emiliano Purita) – Fabián Espíndola (Matías García), Claudio Bieler [C] (Franco Costa/Luciano Pons), Fernando Cordero (Marcos Figueroa/Gonzalo Rodríguez)

Trener: Rubén Forestello

Comments are closed.