11-tki klubów Primera División de Argentina

Przypuszczalne wyjściowe składy 26. drużyn, które będą rywalizowały w argentyńskiej Superlidze podczas sezonu 2018/2019 (stan na maj 2018):

Pogrubioną czcionką piłkarze sprowadzeni do danego klubu w zimowym mercado:

BOCA JUNIORS

Agustín Rossi (Guillermo Sara) – Leonardo Jara (Julio Buffarini), Paolo Goltz (Agustín Heredia), Carlos Izquierdoz (Santiago Vergini), Frank Fabra (Emmanuel Más) – Pablo Pérez (Fernando Gago/Agustín Almendra), Wilmar Barrios (Sebastián Pérez/Julián Chicco) – Cristian Pavón (Nahitan Nández), Carlos Tévez [C] (Emanuel Reynoso/Gonzalo Maroni), Edwin Cardona (Sebastián Villa) – Darío Benedetto (Ramón Ábila/Walter Bou/Guido Vadalá)

Trener: Guillermo Barros Schelotto

*****************************************************************************

RIVER PLATE

Franco Armani (Germán Lux/Enrique Bologna) – Gonzalo Montiel (Jorge Moreira), Jonatan Maidana (Lucas Martínez Quarta), Javier Pinola (Luciano Lollo), Milton Casco – Ignacio Fernández (Camilo Mayada), Leonardo Ponzio [C] (Bruno Zuculini/Iván Rossi), Enzo Pérez (Ariel Rojas/Exequiel Palacios) – Gonzalo Martínez (Juan Fernando Quintero) – Lucas Pratto (Nicolás De La Cruz/Marcelo Larrondo), Ignacio Scocco (Rodrigo Mora/Carlos Auzqui)

Trener: Marcelo Gallardo

*****************************************************************************

SAN LORENZO DE ALMAGRO

Nicolás Navarro (Sebastián Torrico/José Devecchi) – Marcos Angeleri (Víctor Salazar), Gonzalo Rodríguez (Marcos Senesi), Fabricio Coloccini (Nicolás Zalazar), Paulo Díaz (Gabriel Rojas) – Franco Mussis (Franco Moyano/Jonás Acevedo), Robert Piris da Motta (Facundo Quignon) – Nahuel Barrios (Gabriel Gudiño/Valentín Viola), Fernando Belluschi (Alexis Castro/Tomás Conechny), Rubén Botta (Bautista Merlini) – Nicolás Blandi [C] (Nicolás Reniero/Germán Berterame)

Trener: Claudio Biaggio

*****************************************************************************

INDEPENDIENTE

Martín Campaña [C] (Gonzalo Rehak/Damián Albil) – Fabricio Bustos (Emanuel Brítez), Alan Franco (Fernando Amorebieta), Gastón Silva (Jorge Nicolás Figal), Juan Sánchez Miño (Gastón Togni) – Jonás Gutiérrez (Nicolás Domingo), Fernando Gaibor (Domingo Blanco) – Martín Benítez (Gonzalo Verón), Maximiliano Meza (Leandro Fernández), Jonathan Menéndez (Braian Romero) – Silvio Romero (Emmanuel Gigliotti)

Trener: Ariel Holan

*****************************************************************************

RACING CLUB

Juan Musso (Javier García/Gastón Gómez) – Iván Pillud (Renzo Saravia), Alejandro Donatti (Miguel Barbieri/Héctor Villalba), Leonardo Sigali (Lucas Orbán/Rodrigo Schlegel), Alexis Soto (Leandro Grimi/Gonzalo Piovi) – Nery Domínguez (Marcelo Meli) – Neri Cardozo (Augusto Solari/Brian Mansilla), Diego González (Martín Ojeda/Kevin Gutiérrez), Ricardo Centurión (Matías Zaracho) – Pablo Cuadra (Enrique Triverio), Lisandro López [C] (Jonathan Cristaldo/Federico Vietto)

Trener: Eduardo Coudet

*****************************************************************************

ESTUDIANTES LA PLATA

Mariano Andújar (Daniel Sappa) – Facundo Sánchez, Jonathan Schunke (Fabián Noguera), Leandro Desábato [C] (Nicolás Bazzana), Gastón Campi (Matías Ruiz Díaz) – Gastón Giménez (Rodrigo Braña/Matías Laba), Fernando Zuqui (Iván Gómez/Juan Bautista Cascini) – Lucas Melano (Pablo Lugüercio/Nicolás Talpone), Juan Ferney Otero (Gastón Fernández/Juan Bautista Cejas), Lucas Rodríguez (Carlo Lattanzio/Jacob Murillo) – Mariano Pavone (Andrés Ramiro Escobar/Marco Borgnino)

Trener: Leandro Benítez

*****************************************************************************

GIMNASIA LA PLATA

Alexis Martín Arias – Facundo Oreja, Maximiliano Coronel, Fabián Rinaudo (Manuel Guanini), Lucas Licht [C] – Ezequiel Bonifacio, Fabián Rinaudo (Agustín Bolívar), Lorenzo Faravelli (Juan Ignacio Silva), Brahian Alemán (Matías Noble), Nicolás Colazo (Eric Ramírez) – Facundo Pereyra (Nicolás Contín/Jerónimo Barrales)

PS. Luciano Perdomo został zawieszony na rok za stosowanie dopingu. Będzie mógł wrócić do gry 29. sierpnia 2018, gdy minie dokładnie rok od czasu jego ostatniego oficjalnego występu

Trener: Pedro Troglio

*****************************************************************************

LANÚS

Esteban Andrada (Matías Ibáñez) – Gabriel Carrasco (José Luis Gómez/Leonel Di Plácido), Marcelo Herrera (Leonardo Flores), Rolando García Guerreño (Nicolás Thaller/Enzo Gabriel Ortiz), Nicolás Pasquini (Darío Cáceres) – Tomás Belmonte (Fernando Barrientos/Lucas Vera), Jorge Pereyra Díaz (Matías Rojas/Matías Sánchez), Lucas Mugni (Leandro Maciel) – Marcelino Moreno (Gonzalo Di Renzo), Sebastián Ribas (Fernando Coniglio/Bruno Vides), Lautaro Acosta [C] (Gastón Lódico/Joel Martínez)

Trener: Ezequiel Carboni

*****************************************************************************

BANFIELD

Iván Arboleda (Facundo Altamirano) – Jorge Rodríguez, Renato Civelli [C], Danilo Ortíz, Adrián Sporle (Claudio Bravo) – Mauricio Sperduti (Juan Álvarez), Emmanuel Cecchini (Enzo Kalinski/Luciano Gómez), Jesús Dátolo (Nicolás Linares/Franco Colela), Nicolás Bertolo (Lihué Prichoda) – Julián Carranza (Agustín Fontana), Darío Cvitanich (Michael López)

Trener: Julio César Falcioni

*****************************************************************************

ROSARIO CENTRAL

Jeremías Ledesma (Marcelo Miño) – Gonzalo Bettini, Elías Gómez (Óscar Cabezas/Marcelo Ortiz), Matías Caruzzo (Mauricio Martínez), Alfonso Parot (Maximiliano González) – Andrés Lioi (Joaquín Pereyra/Leonel Rivas), José Luis Fernández (Néstor Ortigoza), Leonardo Gil (Hernán Da Campo/Diego Becker), Federico Carrizo (Washington Camacho/Pablo Becker) – Marco Ruben [C] (Germán Herrera), Fernando Zampedri (Agustín Coscia/Maximiliano Lovera)

Trener: Edgardo Bauza

*****************************************************************************

NEWELL’S OLD BOYS

Luciano Pocrnjic [C] (Nelson Ibáñez) – Facundo Nadalín, Joaquín Varela, Fabricio Fontanini, Fernando Evangelista (Leonel Ferroni) – Braian Rivero (Juan Ignacio Sills/Alexis Rodríguez), Hernán Bernardello (Maximiliano Ribero) – Denis Rodríguez (Víctor Figueroa), Brian Sarmiento (Enzo Cabrera), Joaquín Torres (Héctor Fertoli) – Luís Leal (Daniel Opazo)

Trener: Omar De Felippe

*****************************************************************************

HURACÁN

Marcos Díaz (Manuel García) – Christian Chimino (Carlos Araujo), Martín Nervo [C] (Carlos Matheu/Juan Pablo Vivas), Saúl Salcedo (Federico Mancinelli/Fernando Cosciuc), Lucas Villalba (Pablo Álvarez) – Mauro Bogado (Patricio Toranzo), Israel Damonte, Adrián Calello (Matías Juárez) – Ignacio Pussetto (Nazareno Solís), Andrés Chávez (Diego Mendoza), Ricardo Noir (Nicolás Silva/Norberto Briasco-Balekian)

Trener: Gustavo Alfaro

*****************************************************************************

ATLÉTICO DE TUCUMÁN

Augusto Batalla (Cristian Lucchetti/Alejandro Sánchez) – Guillermo Acosta (Nicolás Romat/David Valdez), Bruno Bianchi (Rafael García/Franco Sbuttoni), Yonathan Cabral (Andrés Lamas/Gastón Iturrieta), Alejandro Montiel – Rodrigo Aliendro (Francisco Grahl), Nery Leyes (Gonzalo Freitas) – Favio Álvarez (Tomás Cuello), Luis Rodríguez [C] (Gervasio Núñez), David Barbona (Alejandro Melo/Gabriel Risso Patrón) – Javier Toledo (Leandro Díaz)

Trener: Ricardo Zielinski

*****************************************************************************

BELGRANO

Lucas Acosta (César Rigamonti) – Tomás Guidara (Sebastián Luna), Miguel Martínez (Imanol González), Nicolás Ferreyra, Juan Quiroga – Joel Amoroso (Juan Francisco Brunetta), Jorge Ortiz (Santiago Martínez Pintos), Federico Lértora (Maximiliano Lugo), Jonás Aguirre (Leonardo Sequeira/Neri Bandiera) – Matías Suárez [C] (Jonathan Ramis/Fabricio Brener), Epifanio García (Mauro Guevgeozián/Tomás Attis)

Trener: Lucas Bernardi

*****************************************************************************

TALLERES

Guido Herrera (Mauricio Caranta) – Leonardo Godoy (Nahuel Tenaglia), Javier Gandolfi [C] (Joaquín Barro/Fernando Alarcón), Carlos Quintana (Juan Cruz Komar), Lucas Olaza (Ian Escobar) – Juan Ramírez (Aldo Araujo/Alejandro Maciel), Pablo Guiñazú (Andrés Cubas/Nicolás Giménez), Fernando Godoy (Cristian Ojeda/Alexis Messidoro) – Mauro Ortiz (Samuel Sosa/Nahuel Bustos), Junior Arias, Joao Rojas (Joel Soñora)

Trener: Juan Pablo Vojvoda

*****************************************************************************

TIGRE

Julio Chiarini (Federico Crivelli) – Maximiliano Caire (Martín Galmarini/Matías Pérez Acuña), Érik Godoy (Alexis Niz), Ignacio Canuto [C], Mathías Abero (Diego Sosa/Ezequiel Garré) – Lucas Menossi (Agustín Cardozo), Matías Pérez García (Iván Bolaño), Sebastián Prediger (Walter Montillo) – Diego Morales (Federico González) – Lucas Janson (Ramón Mierez/Nicolás Bertocchi), Carlos Luna (Ezequiel Rodríguez/Claudio Spinelli)

Trener: Cristian Ledesma

*****************************************************************************

UNIÓN DE SANTA FE

Nereo Fernández [C] (Matías Castro) – Bruno Pittón (Brian Blasi), Yeimar Gómez Andrade (Leonardo Sánchez), Jonathan Bottinelli (Mariano Gómez), Claudio Corvalán (Luciano Balbi) – Diego Zabala (Rodrigo Gómez/Santiago Lebus), Manuel De Iriondo (Walter Bracamonte), Mauro Pittón (Claudio Aquino), Franco Fragapane (Guillermo Méndez) – José Núñez, Franco Soldano (Nicolás Andereggen)

Trener: Leonardo Madelón

*****************************************************************************

COLÓN DE SANTA FE

Leonardo Burián – Gustavo Toledo, Jonathan Galván (Emanuel Olivera), Guillermo Ortiz (Facundo Garcés), Gonzalo Escobar – Christian Bernardi, Matías Fritzler [C] (Leonardo Heredia), Adrián Bastía – Alan Ruiz (Mariano González) – Javier Correa (Cristian Guanca/Tomás Sandoval), Nicolás Leguizamón (Diego Vera/Tomás Chancalay)

Trener: Eduardo Domínguez

*****************************************************************************

DEFENSA Y JUSTICIA

Ezequiel Unsain (Nicolás Avellaneda) – Dylan Gissi (Rafael Barrios), Alexander Barboza [C] (Santiago Zurbriggen), Lisandro Martínez (Adonis Frías) – Christian Almeida (Nahuel Molina Lucero), Leonel Miranda, Lucas Bareiro (Gonzalo Díaz), Marcelo Benítez (Jonathan Requena) – Tomás Pochettino (Horacio Tijanovich) – Nicolás Fernández (Ciro Rius), Fabián Bordagaray

Trener: Manuel Fernández

*****************************************************************************

GODOY CRUZ

Andrés Mehring – Luciano Abecasis, Diego Viera (Sebastián Olivares), Tomás Cardona (Gastón Suso), Fabrizio Angileri (Facundo Cobos) – Ángel González (Juan Andrada), Jalil Elías (Agustín Verdugo), Guillermo „Pol” Fernández (Luciano Pizarro), Fabián Henríquez (Leandro Lencinas) – Juan Garro (Lucas Agüero), Santiago García [C] (Victorio Ramis)

Trener: Diego Dabove

*****************************************************************************

SAN MARTÍN DE SAN JUAN

Luis Ardente [C] (Leonardo Corti) – Pablo Aguilar (Jonathan Goitía), Juan Francisco Mattia (Juan Rodríguez), Arián Pucheta, Gonzalo Prósperi – Nazareno Solís, Marcos Gelabert (Matías Fissore/Nicolás Pelaitay), Franco Cristaldo (Andrés Romero), Diego Cardozo (Claudio Mosca) – Gustavo Villarruel (Pablo Magnín), Facundo Barceló (Gonzalo Castillejos/Zacarías Morán Correa)

Trener: Walter Coyette

*****************************************************************************

VÉLEZ SARSFIELD

Alan Aguerre – Fabián Cubero [C] (Hernán De La Fuente/Nicolás Tripichio), Marco Torsiglieri (Lautaro Giannetti), Luis Abram (Joaquín Laso), Braian Cufré (Francisco Ortega/Mauricio Toni) – Lucas Robertone (Santiago Cáseres), Jesús Méndez (Gastón Díaz/Nicolás Delgadillo), Nicolás Domínguez (Guido Mainero) – Agustín Bouzat (Luis Amarilla/Nazareno Bazán), Mauro Zárate (Rodrigo Salinas), Matías Vargas (Ramiro Cáseres/Gianluca Mancuso)

Trener: Gabriel Heinze

*****************************************************************************

PATRONATO DE PARANÁ

Sebastián Bértoli [C] (Federico Costas/Emanuel Alarcón) – Lucas Ceballos (Rodrigo Arciero/Lautaro Geminiani), Agustín Sandona (Walter Andrade/Iván Furios), Renzo Vera (Santiago López/Leonardo Morales), Bruno Urribarri (Lucas Márquez) – Maximiliano Núñez (Marcelo Guzmán/Abel Peralta), Gastón Gil Romero (Damián Lemos/Lautaro Comas), Matías Garrido (Julián Marchionni), Blas Cáceres (Alberto Contrera/Tomás Spinelli) – Adrián Balboa (Rodrigo Migone), Mathías Quiroga (Darwin González)

Trener: Juan Pablo Pumpido

*****************************************************************************

ARGENTINOS JUNIORS

Lucas Chávez (Federico Lanzillota/Maximiliano Cavallotti) – Jonathan Sandoval (Ángel Guillermo Benítez), Juan Camilo Saiz (Gastón Bojanich), Miguel Torren (Kevin MacAllister), Leonel Mosevich (Enzo Ybáñez) – Damián Batallini (Francis MacAllister), Gastón Machín [C] (Fausto Montero), Facundo Barboza (Iván Colman) – Alexis MacAllister (Juan Ignacio Méndez), Raúl Bobadilla (Beto da Silva/Jonathan Cañete), Nicolás González (Leonardo Pisculichi/Gastón Verón)

Trener: Alfredo Berti

*****************************************************************************

ALDOSIVI

Sebastián Moyano (Matías Vega) – Alan Alegre (Emanuel Iñiguez), Ismael Quilez [C], Osvaldo Centurión (Ezequiel Parnisari), Lucas Kruspzky – Roberto Brum (Federico Domínguez), Ramiro Garay, Nahuel Yeri (Nahuel Pájaro) – Arnaldo González – Fernando Telechea (Lucas Di Yorio), Cristian Chávez (Antonio Medina)

Trener: Gustavo Álvarez

*****************************************************************************

SAN MARTÍN DE TUCUMÁN

Ignacio Arce (Cristian Correa) – Rodrigo Moreira (Maximiliano Martínez), Ismael Benegas (Emiliano Albín/Francisco Oliver), Lucas Acevedo (Esteban Espíndola), Diego Martínez – Walter Busse (Víctor Rodríguez), Juan Galeano, Lucas Bossio (Alejandro Altuna) – Matías García (Gabriel Graciani) – Claudio Bieler [C] (Nicolás Benegas), Gonzalo Rodríguez (Franco Costa)

Trener: Rubén Forestello

Comments are closed.