Mecz z Rosją już 11 listopada!

afa1Reprezentacja Argentyny zmierzy się 11 listopada na wyjeździe w towarzyskim spotkaniu z Rosją, a trzy dni później z Nigerią. Oba spotkania rozegrane zostaną na arenach przyszłorocznych MŚ. Pierwszy mecz na moskiewskich Łużnikach, a drugi na stadionie w Krasnodarze.

Albicelestes choć dopiero rzutem na taśmę zdołali awansować na Mundial są wciąż wymieniani wśród faworytów do ostatecznego triumfu. Co prawda ekipa Jorge Sampaoliego w ostatnich meczach prezentowała się jak przysłowiowy ślepiec we mgle, ale gdy ma się w kadrze gwiazdy światowej piłki to można na turnieju „odpalić”. Tym bardziej gdy liderem jest Leo Messi, który praktycznie w pojedynkę dał wygraną z Ekwadorem i przepustkę na MŚ w Rosji.

Z drugiej strony mamy drużynę gospodarza MŚ 2018, na którą na pewno oczy świata zwracają coraz bardziej uwagę. Jest to drużyna, która ma wygrywać, bez względu na nazwiska i formę, dlatego jesteśmy bardzo ciekawi, jak drużyna Rosji pokaże się na tle Argentyn, a także jak duża jest ich siła rażenia na ten moment. Co prawda do mistrzostw świata w Rosji jest jeszcze trochę, lecz nie okłamujmy się, trzon drużyny musi już być, jeśli myśli się o tych rozgrywkach z odpowiednią powagą.

Mecz do obejrzenia w telewizji i internecie.

Spotkanie towarzyskie będzie można oglądać zarówno w telewizji, jak i internecie. Mecz odbędzie się o dobrej dla nas godzinie, albowiem o 14:00, co pozwoli nam spokojnie oglądać mecz. Relacje przeprowadzi również polski bukmacher internetowy, który prowadzi zakłady sportowe w naszym kraju. Jest on również sponsorem drużyn, takich jak Motor Lublin.

Zapraszamy do oglądania!

Comments are closed.