11-tki klubów Primera División de Argentina

Przypuszczalne wyjściowe składy trzydziestu drużyn, które będą rywalizowały w najwyższej klasie rozgrywkowej Argentyny podczas drugiej części sezonu 2016/2017:

Pogrubioną czcionką piłkarze sprowadzeni do danego klubu w ostatnim mercado:

BOCA JUNIORS

Agustín Rossi (Guillermo Sara) – Gino Peruzzi (Leo Jara/Nahuel Molina Lucero), Santiago Vergini (Lisandro Magallán), Juan Manuel Insaurralde (Fernando Tobio), Frank Fabra – Wílmar Barrios (Fernando Zuqui), Fernando Gago [C], Pablo Pérez (Sebastián Pérez) – Cristian Pavón (Nazareno Solís), Darío Benedetto (Walter Bou), Ricardo Centurión (Óscar Benítez)

Trener: Guillermo Barros Schelotto

*****************************************************************************

RIVER PLATE

Augusto Batalla (Germán Lux) – Jorge Moreira (Gonzalo Montiel), Jonathan Maidana (Lucas Martínez Quarta), Javier Pinola (Arturo Mina/Luciano Lollo), Luis Olivera (Milton Casco) – Leonardo Ponzio [C] (Joaquín Arzura/Nicolás Domingo), Ignacio Fernández (Camilo Mayada/Iván Rossi) – Ariel Rojas (Tomás Andrade), Ignacio Scocco (Rodrigo Mora), Gonzalo Martínez (Carlos Auzqui/Denis Rodríguez) – Lucas Alario (Iván Alonso/Marcelo Larrondo)

Trener: Marcelo Gallardo

*****************************************************************************

SAN LORENZO DE ALMAGRO

Nicolás Navarro (Sebastián Torrico) – Paulo Díaz (Mathías Corujo Díaz), Matías Caruzzo (Marcos Senesi/Nicolás Zalazar), Marcos Angeleri (Gonzalo Rodríguez/Fabricio Coloccini), Gabriel Rojas (Lautaro Montoya) – Juan Mercier (Robert Piris da Motta), Franco Mussis – Ezequiel Cerutti (Ezequiel Ávila/Germán Berterame), Fernando Belluschi [C] (Tino Costa/Tomás Conechny), Bautista Merlini (Rubén Botta/Leandro Romagnoli) – Nicolás Blandi (Gonzalo Bergessio)

Trener: Diego Aguirre

*****************************************************************************

INDEPENDIENTE

Martín Campaña – Fabricio Bustos (Gustavo Toledo/Damián Martínez), Jorge Nicolás Figal (Néstor Breitenbruch), Nicolás Tagliafico [C] (Alan Franco), Juan Sánchez Miño (Gastón Togni) – Domingo Blanco (Julián Vitale), Nery Domínguez (Diego Rodríguez) – Ezequiel Barco (Martín Benítez), Walter Erviti (Maximiliano Meza), Emiliano Rigoni – Emmanuel Gigliotti (Leandro Fernández/Lucas Albertengo)

Trener: Ariel Holan

*****************************************************************************

RACING CLUB

Gastón Gómez – Iván Pillud (Pablo Álvarez), Marco Torsiglieri (Miguel Barbieri), Juan Patiño (Sergio Vittor), Lucas Orbán (Leandro Grimi) – Gastón Díaz (Brian Mansilla), Diego González (Egidio Arévalo Ríos/Francisco Cerro/Ezequiel Videla), Luciano Aued (Marcelo Meli/Federico Vismara), Marcos Acuña (Santiago Rosales) – Lisandro López [C] (Pablo Cuadra), Lautaro Martínez

Trener: Diego Cocca

*****************************************************************************

ESTUDIANTES LA PLATA

Mariano Andújar (Daniel Sappa) – Facundo Sánchez (Lucas Diarte), Jonathan Schunke (Juan Foyth), Leandro Desábato [C] (Nicolás Bazzana), Sebastián Dubarbier (Matías Aguirregaray) – Israel Damonte (Rodrigo Braña/Juan Bautista Cascini), Santiago Ascacibar (Julián Marchionni) – Augusto Solari (Iván Gómez/Javier Iritier), Juan Ferney Otero (Juan Ignacio Cavallaro/Facundo Quintana), Lucas Rodríguez (Jeisson Vargas) – Lucas Viatri (Javier Toledo)

Trener: Gustavo Matosas

*****************************************************************************

GIMNASIA LA PLATA

Alexis Martín Arias – Facundo Oreja (Sebastián Gorga), Mauricio Romero (Ezequiel Bonifacio), Manuel Guanini (Maximiliano Coronel/Kevin Ceceri), Lucas Licht [C] – Ramiro Carrera (Darío Bottinelli), Fabián Rinaudo (Sebastián Romero/Lucas Lobos), Lorenzo Faravelli (Luciano Perdomo/Matías Noble), Brahian Alemán (Daniel Imperiale/Jorge Valdez Chamorro) – Nicolás Ibáñez (Pablo Vegetti/Nicolás Contín/Juan Ignacio Silva), Franco Niell (Nicolás Mazzola/Mauro Matos)

Trener: Mariano Soso

*****************************************************************************

LANÚS

Fernando Monetti (Esteban Andrada) – José Luis Gómez, Diego Braghieri (Santiago Zurbriggen), Marcelo Herrera (Rolando García Guerreño/Facundo Monteseirín), Maximiliano Velázquez [C] (Nicolás Pasquini) – Román Martínez (Fernando Barrientos), Iván Marcone (Agustín Pelletieri/Matías Sánchez), Nicolás Aguirre (Matías Rojas) – Alejandro Silva (Hernán Toledo/Ciro Rius), José Sand (Germán Denis), Lautaro Acosta (Marcelino Moreno)

Trener: Jorge Almirón

*****************************************************************************

BANFIELD

Hilario Navarro (Iván Arboleda) – Gonzalo Bettini [C] (Gonzalo Prósperi), Carlos Matheu, Renato Civelli (Jorge Rodríguez), Alexis Soto (Adrián Sporle) – Eric Remedi (Juan Manuel Cobo), Emmanuel Cecchini (Luciano Civelli) – Mauricio Sperduti (Martín Lucero), Brian Sarmiento (Thomas Rodríguez), Nicolás Bertolo (Lihué Prichoda) – Darío Cvitanich (Mauricio Asenjo/Claudio Villagra)

Trener: Julio César Falcioni

*****************************************************************************

ROSARIO CENTRAL

Diego Rodríguez – Víctor Salazar, Hernán Menosse (Esteban Burgos), José Leguizamón (Dylan Gissi), Cristian Villagra (Paulo Ferrari) – Washington Camacho (Gustavo Colman), José Luis Fernández (Joaquín Pereyra), Damián Musto (Mauricio Martínez), Federico Carrizo (Pedro Ojeda) – Marco Ruben [C] (Fabián Bordagaray), Germán Herrera (Maximiliano Lovera)

Trener: Paolo Montero

*****************************************************************************

NEWELL’S OLD BOYS

Luciano Pocrnjic – José San Román (Franco Escobar/Gabriel Báez), Sebastián Domínguez (Fabricio Formiliano/Lisandro Martínez), Nehuén Paz (Néstor Moiraghi), Germán Voboril (Juan Ignacio Sills/Milton Valenzuela) – Sebastián Prediger (Jacobo Mansilla), Facundo Quignon – Joel Amoroso (Víctor Figueroa), Mauro Formica (Mauricio Tévez/Jalil Elías), Maxi Rodríguez [C] – Héctor Fertoli (Eugenio Isnaldo)

Trener: Juan Manuel Llop

*****************************************************************************

HURACÁN

Marcos Díaz (Matías Giordano) – Nicolás Romat (Carlos Araujo), Martín Nervo [C] (Lucas Sosa), Federico Mancinelli (Mario Risso), Lucas Villalba (Ezequiel Garré) – Mauro Bogado (Lucio Compagnucci), Matías Fritzler (Leandro Díaz) – Patricio Toranzo (Norberto Briasco), Mariano González (Daniel Montenegro), Julio Angulo (Alejandro Romero Gamarra/Lucas Chacana) – Diego Mendoza (David Depetris/Ignacio Pussetto)

Trener: Juan Manuel Azconzábal

*****************************************************************************

ATLÉTICO DE TUCUMÁN

Cristian Lucchetti (Josué Ayala) – Leonel Di Plácido, Bruno Bianchi (Jairo Palomino), Ignacio Canuto (Enrique Meza Brítez), Fernando Evangelista (Mauricio Rosales) – Guillermo Acosta (Fabio Álvarez), Nery Leyes – Rodrigo Aliendro (José Méndez), Luis „Pulga” Rodríguez [C] (David Barbona), Leandro González (Javier Mendoza) – Fernando Zampedri

Trener: Ricardo Zielinski

*****************************************************************************

ALDOSIVI

Pablo Campodónico (Matías Vega) – Federico León (Alan Alegre), Jonathan Galván [C] (Damián Ledesma), Franco Canever (Ramiro Arias) – Ismael Quílez (Nahuel Pájaro/Nicolás Miracco), Gastón Díaz (Alexis Castro/Nahuel Yeri), Roberto Brum (Sebastián Navarro/Raúl Poclaba), Leandro Sosa Otermín (Ramiro Garay) – Pablo Lugüercio (Antonio Medina/Jonathan Benedetti), Neri Bandiera (Sebastián Penco/Lucas Di Yorio), Cristian Llama (Joel Acosta)

Trener: Wálter Perazzo

*****************************************************************************

BELGRANO

Lucas Acosta (Germán Montoya) – Renzo Saravia (Sebastián Luna), Cristian Lema (Cristian Romero), Lucas Aveldaño (Esteban Espíndola), Juan Quiroga (Gastón Álvarez Suárez/Federico Álvarez) – Lucas Melano (Mariano Barbieri), Guillermo Farré [C] (Claudio Aquino), Federico Lértora (Germán Gaitán), Jorge Velázquez (Gabriel Alanís) – Matías Suárez, Claudio Bieler (Fernando Márquez)

Trener: Sebastián Méndez

*****************************************************************************

TALLERES

Guido Herrera (Mauricio Caranta) – Leonardo Godoy (Guillermo Cotugno), Javier Gandolfi [C] (Fernando Alarcón), Juan Cruz Komar (Carlos Quintana/Winfredo Olivera), Ian Escobar (Lucas Kruspzky) – Fernando Godoy (Nicolás Giménez/Agustín Díaz), Pablo Guiñazú (Ivo Chaves), Emanuel Reynoso (Leonardo Gil) – Sebastián Palacios (Aldo Araujo/Gonzalo Klusener), Jonathan Menéndez (Ezequiel Rescaldani/Carlos Muñoz), Victorio Ramis (Juan Ramírez/Nahuel Bustos)

Trener: Frank Kudelka

*****************************************************************************

TIGRE

Nelson Ibáñez (Javier García) – Paulo Lima (Bruno Urribarri), Érik Godoy (Juan Carlos Blengio), Oliver Benítez (Mariano Echeverría), Diego Sosa (Emiliano Papa) – Martín Galmarini [C] (Diego Gurri), Lucas Menossi (Gaspar Iñíguez/Diego Castaño), Alexis Castro (Agustín Cardozo), Diego Morales (Emiliano Ellacopulos) – Ramón Mierez (Sebastián Rincón), Carlos Luna (Lucas Janson)

Trener: Ricardo Caruso Lombardi

*****************************************************************************

QUILMES

César Rigamonti (Horacio Ramírez) – Gastón Bottino (Cristian Trombetta), Diego Colotto [C] (Nicolás Sainz), Matías Sarulyte (Ismael Benegas), Matías Orihuela (Eduardo Buruchaga/Sergio Escudero) – Matías Pérez Acuña (Facundo Coria), Gabriel Ramírez (Juan Manuel Trejo), Adrián Calello (Hernán Da Campo/Franco Negri), Matías Escobar (Maximiliano González/José Luis Valdez) – Federico Andrada (Ignacio Bailone/Enzo Acosta), Nicolás Benegas (Rodrigo Contreras/Diego Torres)

Trener: Cristian Díaz

*****************************************************************************

UNIÓN DE SANTA FE

Nereo Fernández [C] – Emanuel Brítez, Leonardo Sánchez (Juan Fleita), Rodrigo Erramuspe (Agustín Sandona), Bruno Pittón (Nahuel Zárate) – Mauro Pittón (Diego Villar), Manuel De Iriondo (Mauro Cejas), Martín Rivero (Nelson Acevedo), Diego Godoy (Lucas Alzogino) – Lucas Gamba (Federico Anselmo/Nicolás Andereggen), Franco Soldano

Trener: -

*****************************************************************************

COLÓN DE SANTA FE

Jorge Broun (Jorge Carraza) – Lucas Ceballos (Raúl Iberbia), Germán Conti (Emanuel Olivera), Guillermo Ortiz (Pablo Cuevas), Clemente Rodríguez (Osvaldo Arroyo) – Facundo Pereyra (Nicolás Silva), Gerónimo Poblete [C] (Christian Bernardi/Yamil Garnier), Pablo Ledesma (Adrián Bastía/Franco Leys), Iván Torres (Fidencio Oviedo/Diego Lagos) – Diego Vera (Mauro Dalla Costa/Tomás Sandoval), Ismael Blanco (Nicolás Leguizamón/Juan Bauza)

Trener: Eduardo Domínguez

*****************************************************************************

DEFENSA Y JUSTICIA

Gabriel Arias [C] (Ezequiel Unsain) – Ignacio Rivero (Hugo Silva/Rafael Barrios), Pablo Alvarado (Christian Moreno), Elías Gómez (Tomás Cardona/Rodrigo Tapia), Rafael Delgado (Leonel Miranda/Adrián Martínez) – Jonás Gutiérrez (Fernando Elizari), Tomás Pochettino (Hernán Fredes/Luis Jerez Silva), Lucas Bareiro (Pablo Becker/Santiago Nagüel) – Agustín Bouzat (Gonzalo Castellani), Nicolás Stefanelli (Andrés Ríos), Juan Cruz Kaprof (Sergio González)

Trener: Nelson Vivas

*****************************************************************************

GODOY CRUZ

Rodrigo Rey [C] (Sebastián Moyano) – Luciano Abecasis (Leonel Galeano), Diego Viera (Sebastián Olivares), Danilo Ortiz (Walter Serrano/Gastón Suso), Fabrizio Angileri (Marcelo Benítez) – Gastón Giménez (Maximiliano Correa/Gabriel Carabajal), Guillermo „Pol” Fernández (Nicolás Sánchez/Diego Poyet), Fabián Henríquez (Facundo Silva/Facundo Cobos) – Ángel González (Maximiliano Sigales), Javier Correa (Santiago García), Juan Garro (Ezequiel Bonacorso/Juan Andrade)

Trener: Lucas Bernardi

*****************************************************************************

SAN MARTÍN DE SAN JUAN

Luis Ardente [C] – Javier Capelli (Pablo Aguilar/Maximiliano Algañaraz), Francisco Mattia (Matías Escudero), Patricio Matricardi (Franco Lazzaroni/Arián Pucheta), Mauricio Casierra (Sergio Sagarzazu) – Matías Fissore (Nicolás Pelaitay), Marcos Gelabert (Emmanuel Martínez) – Gustavo Villarruel (Santiago Chacón/Emiliano Agüero), Sebastián Rusculleda (Maximiliano Lugo/Lucas Salas), Ezequiel Montagna (Facundo Barcelo/Joaquín Molina) – Emanuel Dening (Diego Chaves/Nicolás Maná)

Trener: Néstor Gorosito

*****************************************************************************

VÉLEZ SARSFIELD

Fabián Assmann (Alan Aguerre) – Fabián Cubero [C] (Nicolás Tripichio), Lautaro Giannetti (Fausto Grillo), Cristian Nasuti (Emiliano Amor), Maximiliano Caire (Braian Cufré) – Diego Zabala (Fabrizio Alvarenga), Héctor Canteros (Jorge Correa), Leandro Desábato (Blas Cáceres), Gonzalo Díaz (Iván Bella/Matías Vargas) – Juan Manuel Martínez (Maximiliano Romero/Lucas Robertone), Mariano Pavone (Nicolás Delgadillo/Santiago Stelcaldo)

Trener: Omar De Felippe

*****************************************************************************

ARSENAL DE SARANDÍ

Fernando Pellegrino (Pablo Santillo) – Leandro Marín (Luciano Vella), Marcos Curado (Federico Milo/Salvador Sánchez), Jonathan Bottinelli [C] (Tomás Berra), Claudio Corvalán (Juan Celaya) – Juan Brunetta (Gonzalo Bazán/Renso Pérez), Franco Bellocq (Sergio Velázquez/Matías Zaldivar), Gonzalo Papa (Gonzalo Giménez/Maximiliano Calzada), Lucas Wilchez (Gabriel Sanabria/Mauro Leiva) – Joaquín Boghossian (Julio César Rodríguez), Juan Sánchez Sotelo (Franco Fragapane/Juan Manuel Imbert)

Trener: Humberto Grondona

*****************************************************************************

OLIMPO DE BAHÍA BLANCA

Adrián Gabbarini (Sebastián Anchoverri) – Cristian Villanueva [C] (Leandro Corulo), Carlos Rodríguez (Ezequiel Parnisari), Yonathan Cabral (Nicolás Herranz), Nicolás Pantaleone (Joel Sacks) – Emiliano Tellechea (Martín Pérez Guedes), Lucas Villarruel (Lautaro Belleggia), Jonathan Blanco (Julián Fernández/Ezequiel D’Angelo), Francisco Pizzini (David Vega) – Rodrigo Cabalucci (Eial Strahman/Franco Troyansky/Said Llambay), Fernando Coniglio (Ezequiel Vidal/Orlando Gaona Lugo)

Trener: Mario Sciacqua

*****************************************************************************

PATRONATO DE PARANÁ

Sebastián Bértoli [C] (Federico Costas) – Lautaro Geminiani (Iván Furios), Walter Andrade (Marcos Minetti), Renzo Vera (Abel Masuero), Lucas Márquez (Marcos Maydana) – Damián Arce (Marcelo Guzmán), Damián Lemos (Matías Garrido), Lautaro Comas (Gabriel Graciani), Nicolás Bertocchi (Gabriel Vargas) – Mathías Quiroga (Alejandro Gagliardi), Fernando Telechea (Mauricio Carrasco)

Trener: Rubén Forestello

*****************************************************************************

TEMPERLEY

Matías Ibáñez – Christian Chimino (Abel Peralta), Ignacio Bogino [C] (Alexis Zárate), Gastón Aguirre (Gastón Bojanich), Gonzalo Escobar (Patricio Romero) – Rodrigo Viega (Javier Fernández), Lucas Mancinelli (Dardo Miloc/Lucas Parodi), Leonardo Di Lorenzo (Daniel González), Emiliano Ozuna (Matías Sánchez) – Marcos Figueroa (Luciano Vázquez), Mauro Guevgeozián (Ariel Cólzera)

Trener: Gustavo Álvarez

*****************************************************************************

SARMIENTO DE JUNÍN

Julio Chiarini – Adrián Scifo (Alexis Niz), Francisco Dutari (Maximiliano Méndez), Nicolás Bianchi Arce (Guillermo Ferracuti), Guillermo Cosaro (Alan Aguirre/Lucas Suárez) – Hamilton Pereira (Lucas Pérez Godoy/Fermín Antonini), Walter Busse [C] (Renzo Spinacci/Agustín Pascucci) – Juan Viviani (Adrián Balboa/Nicolás Rinaldi), Gervasio Núñez (Rodrigo Depetris/Daniel Garro), Marcos Astina (Patricio Vidal) – Brian Fernández (Gonzalo Di Renzo/Héctor Cuevas)

Trener: Fernando Quiroz

*****************************************************************************

ATLÉTICO DE RAFAELA

Lucas Hoyos (Ramiro Macagno) – Oscar Carniello [C] (Eros Medaglia), Gastón Campi, Teodoro Paredes, Mathías Abero (Nicolás Canavessio) – Gabriel Gudiño (Mauro Albertengo/Facundo Soloa/Lautaro Navas), Lucas Pittinari (Angelo Martino/Santiago Paz/Mateo Castellano), Emiliano Romero (Diego Montiel/Gabriel Morales), Fernando Luna (Kevin Itabel) – Robin Ramírez (Ramiro Costa), Leandro Díaz (Marco Borgnino/Manuel Bustos)

Trener: -

Comments are closed.