11-tki klubów Primera División de Argentina

Przypuszczalne wyjściowe składy trzydziestu drużyn, które będą rywalizowały w najwyższej klasie rozgrywkowej Argentyny podczas drugiej części sezonu 2016/2017:

Pogrubioną czcionką piłkarze sprowadzeni do danego klubu w ostatnim mercado:

BOCA JUNIORS

Axel Werner (Agustín Rossi) – Gino Peruzzi (Leo Jara/Nahuel Molina Lucero), Santiago Vergini (Lisandro Magallán), Fernando Tobio (Juan Manuel Insaurralde), Frank Fabra (Jonathan Silva) – Fernando Gago [C] (Rodrigo Bentancur/Wílmar Barrios), Pablo Pérez (Sebastián Pérez) – Cristian Pavón, Ricardo Centurión (Nazareno Solís), Óscar Benítez (Fernando Zuqui) – Darío Benedetto (Walter Bou)

Trener: Guillermo Barros Schelotto

*****************************************************************************

RIVER PLATE

Augusto Batalla (Enrique Bologna) – Jorge Moreira (Gonzalo Montiel), Jonathan Maidana (Lucas Martínez Quarta), Arturo Mina (Luciano Lollo), Luis Olivera (Milton Casco) – Leonardo Ponzio [C] (Joaquín Arzura/Nicolás Domingo), Ignacio Fernández (Camilo Mayada/Iván Rossi) – Carlos Auzqui (Tomás Andrade), Sebastián Driussi (Rodrigo Mora), Gonzalo Martínez (Ariel Rojas/Denis Rodríguez) – Lucas Alario (Iván Alonso/Marcelo Larrondo)

Trener: Marcelo Gallardo

*****************************************************************************

SAN LORENZO DE ALMAGRO

Sebastián Torrico (Nicolás Navarro) – Mathías Corujo Díaz (Paulo Díaz), Matías Caruzzo (Nicolás Zalazar/Marcos Senesi), Marcos Angeleri (Fabricio Coloccini), Lautaro Montoya (Germán Rojas) – Néstor Ortigoza [C] (Robert Piris da Motta), Franco Mussis (Juan Mercier) – Ezequiel Cerutti (Ezequiel Ávila/Tomás Conechny), Fernando Belluschi (Tino Costa/Bautista Merlini), Rubén Botta (Leandro Romagnoli) – Nicolás Blandi (Gonzalo Bergessio)

Trener: Diego Aguirre

*****************************************************************************

INDEPENDIENTE

Martín Campaña – Gustavo Toledo (Fabricio Bustos/Damián Martínez), Jorge Nicolás Figal (Néstor Breitenbruch), Julián Vitale, Nicolás Tagliafico [C] – Juan Sánchez Miño (Domingo Blanco), Nery Domínguez (Diego Rodríguez) – Martín Benítez (Maximiliano Meza), Walter Erviti (Ezequiel Barco), Emiliano Rigoni (Gastón Togni) – Emmanuel Gigliotti (Leandro Fernández/Lucas Albertengo)

Trener: Ariel Holan

*****************************************************************************

RACING CLUB

Agustín Orión – Iván Pillud (Pablo Álvarez), Marco Torsiglieri (Miguel Barbieri), Sergio Vittor, Emanuel Insúa (Leandro Grimi) – Gastón Díaz (Brian Mansilla), Diego González (Francisco Cerro/Ezequiel Videla), Luciano Aued (Marcelo Meli/Federico Vismara), Marcos Acuña (Santiago Rosales) – Lisandro López [C], Gustavo Bou (Lautaro Martínez)

Trener: Diego Cocca

*****************************************************************************

ESTUDIANTES LA PLATA

Mariano Andújar – Facundo Sánchez (Sebastián Dubarbier), Jonathan Schunke (Juan Foyth), Leandro Desábato [C] (Nicolás Bazzana), Lucas Diarte (Matías Aguirregaray) – Israel Damonte (Rodrigo Braña/Juan Bautista Cejas), Santiago Ascacibar (Juan Sebastián Verón/Julián Marchionni) – Augusto Solari (Iván Gómez), Juan Ignacio Cavallaro (Javier Iritier/Facundo Quintana), Lucas Rodríguez (Jeisson Vargas) – Lucas Viatri (Javier Toledo/Ignacio Bailone/Juan Ferney Otero)

Trener: Nelson Vivas

*****************************************************************************

GIMNASIA LA PLATA

Alexis Martín Arias – Facundo Oreja (Ezequiel Bonifacio), Sebastián Gorga (Mauricio Romero), Manuel Guanini (Maximiliano Coronel/Kevin Ceceri), Lucas Licht [C] – Daniel Imperiale (Darío Bottinelli/Lucas Lobos), Brahian Alemán (Luciano Perdomo/Dardo Miloc), Fabián Rinaudo (Sebastián Romero/Jorge Valdez Chamorro), Ramiro Carrera (Lorenzo Faravelli/Matías Noble) – Nicolás Ibáñez (Pablo Vegetti/Nicolás Contín/Juan Ignacio Silva), Franco Niell (Nicolás Mazzola/Mauro Matos)

Trener: Gustavo Alfaro

*****************************************************************************

LANÚS

Fernando Monetti (Esteban Andrada) – José Luis Gómez, Diego Braghieri (Marcelo Herrera), Rolando García Guerreño (Santiago Zurbriggen/Facundo Monteseirín), Maximiliano Velázquez [C] (Nicolás Pasquini) – Román Martínez (Fernando Barrientos), Iván Marcone (Agustín Pelletieri/Matías Sánchez), Nicolás Aguirre (Matías Rojas) – Alejandro Silva (Hernán Toledo/Ciro Rius), José Sand (Germán Denis), Lautaro Acosta (Marcelino Moreno)

Trener: Jorge Almirón

*****************************************************************************

BANFIELD

Hilario Navarro (Iván Arboleda) – Gonzalo Bettini [C] (Gonzalo Prósperi), Carlos Matheu, Renato Civelli (Jorge Rodríguez), Alexis Soto (Adrián Sporle) – Eric Remedi (Juan Manuel Cobo), Emmanuel Cecchini (Luciano Civelli) – Mauricio Sperduti (Martín Lucero), Brian Sarmiento (Thomas Rodríguez), Nicolás Bertolo (Lihué Prichoda) – Darío Cvitanich (Mauricio Asenjo/Claudio Villagra)

Trener: Julio César Falcioni

*****************************************************************************

ROSARIO CENTRAL

Diego Rodríguez – Víctor Salazar, Hernán Menosse (José Leguizamón/Mauro Cetto), Javier Pinola (Esteban Burgos/Dylan Gissi), Cristian Villagra (Paulo Ferrari) – José Luis Fernández (Federico Carrizo), Mauricio Martínez (Pedro Ojeda), Gustavo Colman (Damián Musto), Washington Camacho (Joaquín Pereyra) – Marco Ruben [C] (Fabián Bordagaray), Teó Gutiérrez (Germán Herrera/Maximiliano Lovera)

Trener: Paolo Montero

*****************************************************************************

NEWELL’S OLD BOYS

Luciano Pocrnjic – José San Román (Franco Escobar/Gabriel Báez), Fabricio Formiliano (Sebastián Domínguez/Lisandro Martínez), Nehuén Paz (Néstor Moiraghi), Germán Voboril (Juan Ignacio Sills/Milton Valenzuela) – Sebastián Prediger (Jacobo Mansilla), Facundo Quignon – Joel Amoroso (Víctor Figueroa), Mauro Formica (Mauricio Tévez/Jalil Elías), Maxi Rodríguez [C] (Héctor Fertoli) – Ignacio Scocco (Eugenio Isnaldo)

Trener: Diego Osella

*****************************************************************************

HURACÁN

Marcos Díaz (Matías Giordano) – Carlos Araujo (Nicolás Romat), Martín Nervo [C] (Lucas Sosa), Federico Mancinelli (Mario Risso), Lucas Villalba (Ezequiel Garré/Emanuel Morales) – Mauro Bogado (Lucio Compagnucci), Matías Fritzler (Leandro Díaz) – Alejandro Romero Gamarra (Patricio Toranzo/Norberto Briasco), Daniel Montenegro (Lucas Chacana), Julio Angulo (Mariano González) – Diego Mendoza (David Depetris/Ignacio Pussetto/Germán Lessman)

Trener: Juan Manuel Azconzábal

*****************************************************************************

ATLÉTICO DE TUCUMÁN

Cristian Lucchetti (Josué Ayala) – Leonel Di Plácido, Bruno Bianchi, Ignacio Canuto (Enrique Meza Brítez), Fernando Evangelista (Mauricio Rosales) – Guillermo Acosta, Nery Leyes – Rodrigo Aliendro (José Méndez), Luis „Pulga” Rodríguez [C] (David Barbona), Leandro González (Javier Mendoza) – Fernando Zampedri (Cristian Menéndez)

Trener: Pablo Lavallén

*****************************************************************************

ALDOSIVI

Matías Vega (Pablo Campodónico) – Federico León (Alan Alegre), Jonathan Galván [C] (Damián Ledesma), Franco Canever (Ramiro Arias) – Ismael Quílez (Nahuel Pájaro/Nicolás Miracco), Alexis Castro (Gastón Díaz/Nahuel Yeri), Roberto Brum (Sebastián Navarro/Raúl Poclaba), Leandro Sosa Otermín (Ramiro Garay) – Pablo Lugüercio (Neri Bandiera/Jonathan Benedetti), Sebastián Penco (Antonio Medina/Lucas Di Yorio), Joel Acosta (Cristian Llama)

Trener: Darío Franco

*****************************************************************************

BELGRANO

Germán Montoya – Renzo Saravia (Sebastián Luna), Cristian Lema (Cristian Romero), Lucas Aveldaño (Esteban Espíndola), Gastón Álvarez Suárez (Juan Quiroga/Federico Álvarez) – Lucas Melano (Mariano Barbieri), Guillermo Farré [C] (Claudio Aquino), Federico Lértora (Germán Gaitán), Jorge Velázquez (Gabriel Alanís) – Matías Suárez, Claudio Bieler (Fernando Márquez)

Trener: Leonardo Madelón

*****************************************************************************

TALLERES

Guido Herrera (Mauricio Caranta) – Leonardo Godoy (Emanuel Reynoso), Javier Gandolfi [C] (Fernando Alarcón), Juan Cruz Komar (Carlos Quintana/Winfredo Olivera), Ian Escobar (Lucas Kruspzky/Guillermo Cotugno) – Fernando Godoy (Nicolás Giménez/Agustín Díaz), Pablo Guiñazú (Ivo Chaves), Leonardo Gil (Aldo Araujo) – Sebastián Palacios (Gonzalo Klusener/Nahuel Bustos), Ezequiel Rescaldani (Carlos Muñoz/Jonathan Menéndez), Juan Ramírez (Victorio Ramis)

Trener: Frank Kudelka

*****************************************************************************

TIGRE

Nelson Ibáñez (Javier García) – Paulo Lima, Érik Godoy (Juan Carlos Blengio), Oliver Benítez (Mariano Echeverría), Bruno Urribarri (Emiliano Papa) – Martín Galmarini [C] (Diego Sosa), Lucas Menossi (Gaspar Iñíguez/Diego Castaño), Alexis Castro (Diego Gurri), Diego Morales (Emiliano Ellacopulos) – Sebastián Rincón (Lucas Janson), Carlos Luna (Ramón Mierez)

Trener: Pedro Troglio

*****************************************************************************

QUILMES

César Rigamonti (Horacio Ramírez/Lucas Giovini) – Gastón Bottino (Cristian Trombetta), Diego Colotto [C] (Nicolás Sainz), Matías Sarulyte (Ismael Benegas), Matías Orihuela (Eduardo Buruchaga/Sergio Escudero) – Matías Pérez Acuña (Facundo Coria), Gabriel Ramírez (Fernando De La Fuente/Adrián Calello), Hernán Da Campo (Juan Manuel Trejo/Franco Negri), Matías Escobar (Maximiliano González/José Luis Valdez) – Federico Andrada (Cristian García/Enzo Acosta), Rodrigo Contreras (Nicolás Benegas/Diego Torres)

Trener: Alfredo Grelak

*****************************************************************************

UNIÓN DE SANTA FE

Nereo Fernández [C] – Emanuel Brítez, Leonardo Sánchez (Juan Fleita), Rodrigo Erramuspe (Agustín Sandona), Nahuel Zárate (Bruno Pittón) – Lucas Gamba (Diego Villar), Mauro Pittón (Manuel De Iriondo), Mauro Cejas (Nelson Acevedo), Diego Godoy (Martín Rivero/Lucas Alzogino) – Federico Anselmo (Nicolás Andereggen), Franco Soldano (Guido Vadalá)

Trener: Juan Pablo Pumpido

*****************************************************************************

COLÓN DE SANTA FE

Jorge Broun – Lucas Ceballos (Emanuel Olivera), Germán Conti, Guillermo Ortiz (Osvaldo Barsottini), Clemente Rodríguez (Raúl Iberbia/Osvaldo Arroyo) – Gerónimo Poblete [C] (Juan Bauza/Yamil Garnier), Pablo Ledesma (Adrián Bastía/Franco Leys), Iván Torres (Fidencio Oviedo/Diego Lagos) – Facundo Pereyra (Christian Bernardi), Ismael Blanco (Nicolás Leguizamón/Mauro Dalla Costa), Diego Vera (Nicolás Silva/Tomás Sandoval)

Trener: Eduardo Domínguez

*****************************************************************************

DEFENSA Y JUSTICIA

Ezequiel Unsain (Gabriel Arias) – Ignacio Rivero (Hugo Silva/Rafael Barrios), Alexander Barboza [C] (Pablo Alvarado/Christian Moreno), Tomás Cardona (Elías Gómez/Rodrigo Tapia), Rafael Delgado (Leonel Miranda/Adrián Martínez) – Jonás Gutiérrez (Fernando Elizari), Tomás Pochettino (Hernán Fredes/Luis Jerez Silva), Lucas Bareiro (Pablo Becker/Santiago Nagüel) – Agustín Bouzat (Gonzalo Castellani), Nicolás Stefanelli (Andrés Ríos), Juan Cruz Kaprof (Sergio González)

Trener: Sebastián Beccacece

*****************************************************************************

GODOY CRUZ

Rodrigo Rey [C] (Sebastián Moyano) – Luciano Abecasis (Leonel Galeano), Diego Viera (Sebastián Olivares), Danilo Ortiz (Gastón Suso), Marcelo Benítez (Fabrizio Angileri) – Gabriel Carabajal (Walter Serrano/Ezequiel Bonacorso), Gastón Giménez (Maximiliano Correa/Fabián Henríquez), Guillermo „Pol” Fernández (Diego Poyet/Nicolás Sánchez), Facundo Silva (Ángel González/Facundo Cobos) – Javier Correa (Maximiliano Sigales), Santiago García (Juan Garro/Juan Andrade)

Trener: Lucas Bernardi

*****************************************************************************

SAN MARTÍN DE SAN JUAN

Luis Ardente [C] – Pablo Aguilar (Javier Capelli/Maximiliano Algañaraz), Francisco Mattia (Matías Escudero), Patricio Matricardi (Franco Lazzaroni/Arián Pucheta), Mauricio Casierra (Sergio Sagarzazu) – Matías Fissore (Nicolás Pelaitay), Marcos Gelabert (Emmanuel Martínez) – Gustavo Villarruel (Santiago Chacón/Emiliano Agüero), Sebastián Rusculleda (Lucas Salas/Maximiliano Lugo), Ezequiel Montagna (Facundo Barcelo/Joaquín Molina) – Emanuel Dening (Diego Chaves/Nicolás Maná)

Trener: Néstor Gorosito

*****************************************************************************

VÉLEZ SARSFIELD

Fabián Assmann (Alan Aguerre) – Fabián Cubero [C] (Nicolás Tripichio), Lautaro Giannetti (Fausto Grillo), Cristian Nasuti (Emiliano Amor), Maximiliano Caire – Iván Bella (Fabrizio Alvarenga), Héctor Canteros (Leandro Desábato), Blas Cáceres (Jorge Correa/Braian Cufré), Gonzalo Díaz (Diego Zabala/Matías Vargas) – Juan Manuel Martínez (Maximiliano Romero/Lucas Robertone), Mariano Pavone (Nicolás Delgadillo/Santiago Stelcaldo)

Trener: Omar De Felippe

*****************************************************************************

ARSENAL DE SARANDÍ

Fernando Pellegrino (Pablo Santillo) – Leandro Marín (Luciano Vella), Marcos Curado (Federico Milo/Salvador Sánchez), Jonathan Bottinelli [C] (Tomás Berra), Claudio Corvalán (Juan Celaya) – Juan Brunetta (Gonzalo Bazán/Renso Pérez), Franco Bellocq (Sergio Velázquez/Matías Zaldivar), Gonzalo Papa (Gonzalo Giménez/Maximiliano Calzada), Lucas Wilchez (Gabriel Sanabria) – Joaquín Boghossian (Julio César Rodríguez), Juan Sánchez Sotelo (Franco Fragapane/Juan Manuel Imbert)

Trener: Humberto Grondona

*****************************************************************************

OLIMPO DE BAHÍA BLANCA

Adrián Gabbarini (Sebastián Anchoverri) – Joel Sacks (Leandro Corulo), Carlos Rodríguez (Ezequiel Parnisari), Yonathan Cabral (Nicolás Pantaleone), Cristian Villanueva [C] – Jonathan Blanco (Ezequiel D’Angelo), Lucas Villarruel (Rodrigo Cabalucci), Julián Fernández (David Vega) – Emiliano Tellechea (Eial Strahman/Franco Troyansky), Fernando Coniglio (Orlando Gaona Lugo/Ezequiel Vidal), Francisco Pizzini (Martín Pérez Guedes/Said Llambay)

Trener: Mario Sciacqua

*****************************************************************************

PATRONATO DE PARANÁ

Sebastián Bértoli [C] (Federico Costas) – Lautaro Geminiani (Iván Furios), Walter Andrade (Marcos Minetti), Renzo Vera (Abel Masuero), Lucas Márquez (Marcos Maydana) – Marcelo Guzmán (Damián Arce), Damián Lemos (Matías Garrido), Gabriel Graciani (Lautaro Comas), Nicolás Bertocchi (Gabriel Vargas) – Alejandro Gagliardi (Mathías Quiroga), Fernando Telechea (Mauricio Carrasco)

Trener: Rubén Forestello

*****************************************************************************

TEMPERLEY

Matías Ibáñez – Alexis Zárate (Gastón Chimino), Ignacio Bogino [C] (Gastón Aguirre), Gastón Bojanich (Abel Peralta), Gonzalo Escobar (Patricio Romero) – Rodrigo Viega (Javier Fernández), Lucas Mancinelli (Lucas Parodi), Daniel González (Leonardo Di Lorenzo), Ariel Cólzera (Matías Sánchez) – Marcos Figueroa (Mauro Guevgeozián), Luciano Vázquez (Emiliano Ozuna)

Trener: Gustavo Álvarez

*****************************************************************************

SARMIENTO DE JUNÍN

Julio Chiarini – Adrián Scifo (Alexis Niz/Matías Lequi), Francisco Dutari (Franco Peppino), Nicolás Bianchi Arce (Guillermo Ferracuti), Guillermo Cosaro (Alan Aguirre/Lucas Suárez) – Hamilton Pereira (Fermín Antonini/Agustín Pascucci), Walter Busse [C] (Renzo Spinacci) – Adrián Balboa (Lucas Pérez Godoy), Gervasio Núñez (Rodrigo Depetris/Daniel Garro), Marcos Astina (Patricio Vidal/Ignacio Cacheiro) – Gonzalo Di Renzo (Héctor Cuevas/Juan Ignacio López)

Trener: Fernando Quiroz

*****************************************************************************

ATLÉTICO DE RAFAELA

Ramiro Macagno (Lucas Hoyos) – Nelson Benítez [C] (Eros Medaglia), Gastón Campi, Teodoro Paredes (Oscar Carniello), Mathías Abero (Nicolás Canavessio) – Gabriel Gudiño (Facundo Soloa/Lautaro Navas), Lucas Pittinari (Santiago Paz/Mateo Castellano), Diego Montiel (Emiliano Romero/Gabriel Morales), Kevin Itabel (Fernando Luna) – Robin Ramírez (Leandro Díaz/Ramiro Costa), Marco Borgnino (Manuel Bustos/Mauro Albertengo)

Trener: Juan Manuel Llop

Comments are closed.