FEN 15: Final Strike naszym okiem – dostrzeż jak wypadły walki na tegorocznej gali

FEN 15 wydaje się już przeszłością. Dnia 14 stycznia, 2017 roku miały miejsce wszelkie walki, które zostały zapowiadane w ramach tej edycji gali. W ogólności mieliśmy okazję obserwować 9 niezwykle ambitnych, porządnych technicznie, jak i wysokich jakościowo walk, które robiły na dużej ilości osobach, jakie przybyły na tą galę, gigantyczne wrażenie!

Walką wieczoru był oczywiście pojedynek w technice K-1 -77 kg, czyli starcie Pawła Biszczaka, który finalnie pokonał Wojciecha Wierzbickiego przez niejednogłośną decyzję.

Walka ta odbyła się na dużym poziomie, dajac wszelkim obecnym masę emocji i niepewności, na temat wyniku końcowego. Jak niemniej jednak okazało się, konsekwencją wykazał się Paweł Biszczak, jaki we wszystkich rundach, wykazał się najlepszą determinacją i zaangażowaniem w walkę.

Nie tylko bijatyka wieczoru…

Pamiętajmy, że nie wyłącznie bijatyka wieczoru obfitowała w wielkie emocje. Zanim przejdziemy do innych walk, warto wspomnąć o sponsorach, jacy wspierali FEN 15: Final Strike.

Na temat innych walk, z pewnością godne uwagi były pojedynki Róży Gumienny, która w adekwatnym styli pokonała własną przeciwniczkę.

Jeżeli szukać bardziej emocjonujących walk, na pewno godna przypomnienia jest bijatyka, którą stoczył Mateusz Głąb – jest to również walka wygrana z jego strony, poprzez balachę i poddanie konkurencji przez przeciwnika.

Jak widać, FEN 15: Final Strike obftitował w setki fascynujących walk i nazwisk, jakie stanęły tego wieczoru do klatki. Jest to wspaniała gala, która z roku na rok, rozwija się coraz bardziej, dopuszczając nadzieję, iż w kolejnych latach, będzie w stanie konkurować nawet z KSW.

Comments are closed.