Paulo Dybala jednak w Barcelonie?

Plotki na temat rzekomego transferu Paulo Dybali do Barcelony, ciągle nie milkną. Jak donosi Mundo Deportivo, w przypadku odejścia Neymara, Barcelona jest skłonna sprowadzić argentyńską gwiazdę Juventusu.

Ostatnimi czasy, katalońskie dzienniki rozpisują się na temat rzekomego odejścia Neymara. Plotki potęgowane są kolejnymi doniesieniami, że podobno potencjalni kupcy są nawet w stanie wyłożyć klauzulę 192 mln, jaką w swoim kontrakcie ma zapisany brazylijski gwiazdor. W takim przypadku, decyzja o transferze ma zależeć wyłącznie od Neymara.

Gdyby Brazylijczyk zdecydował się opuścić Camp Nou, Duma Katalonii będzie zdeterminowana, aby pozyskać piłkarza nie mniejszego formatu, który dawałby podobną, a nawet lepszą jakość w ofensywie. Wybór ma paść na Paulo Dybalę, którego marzeniem jest gra w Barcelonie, a największym idolem – Lionel Messi. Oczywistym jest, że Juventus łatwo i tanio nie odda swojej gwiazdy. lecz ewentualne środki na pozyskanie 22-latka mają być właśnie pozyskane z transferu Neymara.

Pomimo narastających spekulacji, wszystkie nowe informacje należy traktować z przymrużeniem oka, gdyż wydaje się wątpliwe, aby doszło do transakcji.

5 Comments to "Paulo Dybala jednak w Barcelonie?"

 1. Palacio's Gravatar Palacio
  26 czerwca 2016 - 03:06 | Permalink

  To by był strzał w samą klate dla Juve. Po stracie Moraty i prawdopodobnie Cuadrado. Ich siła ataku zmalała by praktycznie do zera.

 2. Racinguista's Gravatar Racinguista
  26 czerwca 2016 - 09:48 | Permalink

  Musieliby sobie ja jakoś odbudować rzecz jasna . No tyle ze to nie tak łatwo bo Zaza niezły jest ale to nie to samo

 3. Mirek Trzeciak's Gravatar Mirek Trzeciak
  26 czerwca 2016 - 15:39 | Permalink

  Neymar nigdzie w tym okienku nie odejdzie, co uniemożliwia transfer Dybali

 4. Ed's Gravatar Ed
  26 czerwca 2016 - 23:42 | Permalink

  Myślę, że Dybali co jak co, ale nie sprzedadzą. To tylko pogłoski…

 5. Ed's Gravatar Ed
  26 czerwca 2016 - 23:43 | Permalink

  Wiedziałem, że to tylko czcze gadanie. Dybala też się nie rusza.

Comments are closed.