Piłkarz zabił sędziego w Argentynie!

Do tragicznej sytuacji doszło wczoraj na boisku w dzielnicy miasta Córdoba o nazwie Campo de la Ribera, położonej jakieś 800 km na północny-zachód od Buenos Aires. W meczu juniorów tamtejszej ligi amatorskiej piłkarz zastrzelił sędziego.

Ofiara jest zidentyfikowana jako César Flores. 48-letni arbiter z Córdoby został zamordowany przez zawodnika o pseudonimie „Pelado” za … pokazanie mu czerwonej kartki w trakcie meczu.

Rozwścieczony młodzian po obejrzeniu czerwonego kartonika pobiegł do szatni, lecz wrócił z niej na boisko trzymając w rękach rewolwer. Z broni palnej wycelował kilkukrotnie w sędziego i przy okazji ranił innego zawodnika, który także potrzebował pomocy medycznej. Sędzia Flores zmarł chwilę po przewiezieniu do szpitala.

Sprawca zabójstwa oczywiście uciekł z miejsca zdarzenia i aktualnie pozostaje na wolności. Policja szuka młodocianego zabójcy. Tak to już bywa w krajach, gdzie futbol jest religią, wręcz sensem życia…

1 Comment to "Piłkarz zabił sędziego w Argentynie!"

  1. vasco's Gravatar vasco
    17 lutego 2016 - 12:04 | Permalink

    No wiec właśnie . Religią jest tyle że go to nie usprawiedliwia . Gość sobie zniszczył zycie bo już jakiejkolwiek karierze nie wspomne .
    [*]

Comments are closed.