Veracruz wygrywa z Pumas

Tiburones de Veracruz pokali u siebie w pierwszym meczu Pumas UNAM . Mecz warty uwagi , gdyż oba zespoły lubią szybką ofemsywną gre . Tym razem również tak było . Jedyny gol padł już w siódmej minucie , a jego autorem był Argentyńczyk Villalba . To zmotywowało gości do ataków lecz juz do konca meczu nie dali rady wyrównać.

Widać ze trener Carlos Reinoso nastawił swyvh graczy na atak od początku . Efekt był natychmiastowy , lecz na tym nie zamierzali poprzestać . Klejne ataki jednak nie dały kolejnej bramki , a Pumas zaczęli dochodzić do głosu .

Akcja bramkowa padła po dośrodkowaniu Mesesesa i główce Villalby i to własnie Meneses , oraz Alan Zamora wyróżniali sie najbardziej .

Z kolei napastnicy rodem z Argentyny , mianowicie Furch i Villalba w drugiej połowie nieco odpuścili . Swietną zmianę dał Oscar Vera. Z kolei w Pumas na pochwałe zasługu Sosa i Cortez . Więcej można sie było spodziewać po chaotycznym tego wieczoru Fidelu Martinezie .

Ten wynik jest bardzo dobry dla Veracruz ponieważ w rewanżu mogą sie skupić na obronie ( co potrafią robic lepiej niz Pumas ) , a dodatkowo próbować podwyższyc wynik dwumeczu . Pumas zaś muszą walczyc o awans .

Ofensywe mają dobrą środek pola też , lecz gorzej z dziurawą często obroną.

Nie mają jednak wyboru bo tylko wygrana i to najlepiej bez straty gola da im awans do półfinałów.

Veracruz – Pumas UNAM 1-0

Estadio Luis de la Fuente (Veracruz)

Sędziowie :

Sędzia:

F. Guerrero

Asystenci

:J. Rangel
A.Ayala

 

 

Składy :

22
6
29
12
13
19
293

 

 

Comments are closed.