Tigres bliżej awansu

MXlpng_sxhhphqMecz Tigres UANL z Jaguares zapowiadał sie jako wyrównany . Taki własnie był gdyż i jedni drudzy nie chcieli się zbytnio otwierać . Jednak nie zabrakło pięknych goli i emocji .

Tigres nie chciało przejąc inicjatywy do momentu gdy podanie od Arevalo Riosa wykończył pięknym golem Andre -Pierre Gignac . Jednak goście z południa nie pozostali dłużni i w drugiej połowie wyrównali . Jednak ostatnie słowo nalezało do gospodarzy i znów piękny gol tym razem autorstwa Alvareza .

Forma Tigres jest stale wysoka , ale Jaguares tez pokazują ze wiedzą jak sie gra w piłke . Jednak preferuja obronny styl . Widać tym samym , że ich gra opiera sie na kontratakach i stałych fragmentach gry .

Teraz czeka obie ekipy rewanż ,lecz nie mozna skreślać Jaguares , którzy u siebie zawsze są groźni , a do awansu wystarczy im jeden gol . Tigres lepiej atakują niz bronią więc Jaguares bedą musieli zaryzyować i atakować więcej niż zazwyczaj . To jednak Tygrysy są nadal fawotrytem gdyż od początku sezonu jasno mówi iż ten sezon chcą zakończyc z tytułem .

Tigres – Jaguares 2-1

Składy

 

21
2  37′
3
20
4
29  65′
5  18′
9
35
18  87′
10
Trener: R. La Volpe
11  84′
29
8
13
18
22
23
24  90+3′
7
19
1
14
Sędzia:E. MirandaAsystenci:M. Hernández
P. Hernández
StadionEstadio Universitario de Nuevo León (San Nicolás de los Garza)

Comments are closed.