River Plate poza burtą

Copa_Argentina_logo
Mecz River Plate z Rosario Central zainaugurował etap 1/16 finału Copa Argentina. W San Juan lepsi okazali się Los Canallas którzy po trafieniach Marco Rubena i Jonás Aguirre wygrali 2:0 i wyeliminowali Millonarios z dalszej rywalizacji.

Spotkanie na Estadio San Juan del Bicentenario miało bardzo ostry przebieg i arbiter spotkania musiał pokazać aż trzy czerwone kartki. Sędzia Federido Beligoy w 44 minucie wyrzucił z boiska za drugą żółtą kartkę Jonatan Maidanę (River Plate), w 61 minucie Éder Balantę (River Plate) oraz w 78 minucie Damiana Musto (Rosario Central). Millonarios stracili ponadto Nicolás Bertolo, który doznał kontuzji.

Rosario Central w 1/8 finału zmierzy się ze zwycięzcą meczu Ferro Carril Oeste z Los Andes.

Z wynikami wcześniejszych etapów oraz drabinką turnieju możecie się zapoznać tutaj.