Środowe zmagania w Primera Division

mypictr_510x185(2)

W środę na argentyńskich boiskach odbyły się 4 spotkania, oto wyniki i podsumowanie wszystkich wczorajszych spotkań:

Quilmes 0:2 Colon

Colon po nieudanym inauguracyjnym meczu sięga po drugie zwycięstwo z rzędu po kapitalnej bramce Gracianiego i Landy. Quilmes po 3 rozegranych spotkaniach ma na koncie 0 punktów oraz 0 strzelonych bramek i zajmuje ostatnie miejsce w lidze.

Argentinos Juniors 0:2 San Lorenzo

Mistrzowie Torneo Inicial po zaskakującej porażce w 1 kolejce z Olimpo odnoszą cenne wyjazdowe zwycięstwo po bramkach Romagnoliego i Matosa. Argentinos mimo udanego początku aktualnie zajmuje 15 miejsce z dorobkiem 3 punktów.

Estudiantes 2:1 Lanus

Estudiantes wygrało swój kolejny ligowy mecz i z dorobkiem 9 punktów samodzielnie prowadzi w tabeli Primera Division. Obie bramki dla gospodarzy strzelił Carillo, a trafienie dla Lanus zaliczył Silva. Warto podkreślić, że Estudiantes od 30 minuty grało w 10, a mimo to udało im się odnieść zwyciestwo. Lanus po 3 kolejkach ma zaledwie 1 punkt i zajmuje dopiero 18 miejsce.

River Plate 1:2 Godoy Cruz

Mimo udanego początku meczu dla River i bramce Cavenaghiego gospodarzom nie udało się zdobyć nawet 1 punktu. Bramki dla zespołu Godoy Cruz zdobyli Grimi w 17 minucie oraz w 93 minucie Rodriguez. Na pewno plany River w końcówce pokrzyżowała czerwona kartka Balanty w 68 minucie. River zajmuje obecnie 10 miejsce w tabeli z 4 punktami, a Godoy dzięki zwycięstwu awansowało na 3 miejsce z 6 punktami na koncie.

Zamykające 3 kolejkę ostatnie trzy mecze odbędą się w czwartek, relacja z tych spotkań w piątek pojawi się na stronie.

Comments are closed.