Sabela uzupełnił kadrę

SabellaTrener reprezentacji Argentyny, Alejandro Sabela, uzupełnił kadrę o trzech zawodników z ligi argentyńskiej, na najbliższe spotkania el. MŚ z Kolumbią i Ekwadorem oraz towarzyskie spotkanie z Gwatemalą. W ciągu najbliższych godzin może ktoś zostać jeszcze powołany w trybie awaryjnym w związku z problemami zdrowotnymi kilku zawodników.

Podstawowy 23-osobowy trzon kadry, składający się wyłącznie z zawodników z klubów zagranicznych, powołał już tydzień temu (tutaj). Teraz uzupełnił ją o trzech graczy z klubów argentyńskich, bramkarza Agustína Orióna z Boca Juniors oraz dwóch pomocników Vélezu Sarsfield, Fernando Gago i Gino Peruzziego.

Na problemy zdrowotne narzekają Hugo Campagnaro i José Sosa. Stan tego drugiego jest na tyle niepewny, że istnieje spore prawdopodobieństwo, że Sabela powoła w jego miejsce Maxi Rodrigueza z Newell’s Old Boys.

afa.org.ar – tycsports.com

1 Comment to "Sabela uzupełnił kadrę"

  1. Sergio16's Gravatar Sergio16
    4 czerwca 2013 - 17:01 | Permalink

    Orion bardzo dobrze broni, a Sabela woli powoływać S.Romero. Kompletnie bez sensi, bo uważam, że Orion jest lepszym bramkarzem. Tak samo jak Peruzzi.

Comments are closed.